Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megengednéd, hogy anyósod...

Megengednéd, hogy anyósod elmenjen hozzátok karácsonykor így?

Figyelt kérdés
Mivel messze lakik, Londonban, szerencsére ritkán jön, de mivel karácsonyra jönni akar a gyerekekhez, úgy tervezi, hogy de december 23-án jön és január 2-án megy.. Ez már férjem szerint is sok, én meg nem is tudom, hogy viselném el addig. A gyerekeket január vége óta nem látta az idén. De nekünk akkor is sok lenne... Mit tegyünk?

2022. nov. 14. 11:15
 61/97 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyósom nálunk beül a szobába,és elvan.Nem segít,várja,hogy kiszolgálják.Vendég mikor itt van.Nem is nagyon szeretném,ha pakolászna össze-vissza.10 napig még egy jót szexelni se lehessen a szabadság alatt,mert anyuka társalogna,meg ott van a másik szobába.Nappal elviselném,de estére ne már.
2022. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
18%

Mosni ha kell az a pár db ruha plusz úristen le fog törni bárkinek is a keze... Takarítani kell tök mindegy h egyedül lakok vagy 20-an ugyanannyi idő és energia jesszus... Egyesek nagyon súrolják itt a hercegnő szintet ahogy a kérdező is.

Évente 1x menne látogatni az unokákat. Abba már nem felnőtt se a férje se ő h megmondja ne is vegyen jegyet mert nem kívanatos személy...


Akkor gyereket se kellett volna szülni meg itt sok mindenkinek se , mert na őket aztan tényleg ki kell szolgálni és körbe ugrálni, 0-24-es felügyelet stb...


Nagyon durván toljátok itt gyk-n... Kb a kommentelőkből 100- 2 talán aki meg is csinálja amit leír amúgy meg álomvilagban éldegéltek...


De ennyire egy gerinctelen embereket akik itt írkálnak... Ennyi erővel titeket se kéne sehova engedni ahogy viselkedtek...

2022. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
79%

#63

Nem mindegy pl rendrakáskor, hogy van-e plusz egy fő akinek fogalma sincs hogy minek hol a helye.

De pl főzni se ugyanolyan 1-2 emberre meg többre.

Én évi 1x se tudok hova rakni senkit, mert nem lesz több szoba a házban attól hogy ritkán jönne. Egy hétig nem élhető a kihúzható kanapé az amerikai konyhás nappaliban. Nekem legalábbis nem lenne képem ott szállásolni egy hétig senkit.

Nem tartom magam gerinctelennek emiatt.

(És nyilván cserébe eszembe nem jutna nekem se mások nyakán élni egy teljes hétig.)

2022. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
82%
Én pedig így csinálom,ha hiszed,ha nem.Ittalvas nincs senkinek.De visszafordítom a kérdést,ne anyuka utazzon,hanem lássanak azok az unokák akkor világot,megyünk mi 10 napra.Fix,hogy nem lehetne.Ne keverd már össze azt,hogy pár órát bárkivel elvagy,vagy 10 napig 0-24-ben a te portádon hesszel.
2022. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
27%
De emberek! A kérdező NEM ÍRTA, hogy nem tudja elszallasolni az anyóst! Ne keverjük már ezt bele.
2022. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
86%

#66

Nem, de az egyik válaszoló kontextus nélkül gerinctelennek és hasonlónak nevezi azokat akik nem tudnak hova rakni tartósan egy vendéget. Úgy csinál mintha teljesen alapvető lenne az 1-2 plusz vendégszoba minden normális háztartásban.

2022. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
83%
Ha évente egyszer jön, biztos van számára fenntartva egy külön szoba.Ja nem.Akkor meg vagy a nappaliba csinál rumlit,vagy nem tudom hogy képzeljem el.Mindegy!Hozzánk több napra nem jöhetne.Anyám se,meg senki se.
2022. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
24%

Ja csak ne tévesszük mar össze h Londonból jön évi 1x vagy 20 kmről...


Ennyi rosszindulatú, nem törődöm embert atya jézus úristen!


Ki is x-lem ezt a kérdést, ez màr kritikán aluli... Ennyi erővel titeket se engednélek 20 évente 1x sem sehova... Fordítva ültök...

2022. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
79%
Én ha megyek valahova, akkor foglalok szállást.F@sza lenne valakihez beállítanank 3 gyerekkel,hogy jöttünk 10 napra vendégségbe 🤣
2022. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
87%

#69

Miért ne tévesszük össze? Neked mágikusan plusz szobák jelennek meg a házadban, ha a vendég messziről jön, vagy mi? :D

Vagy aki nem olyan házat vesz (válság alatt) amiben extra szobák vannak, az nemtörődöm? Komolyan nem értelek.

Te szívesen aludnál egy kanapén a konyhában egy hétig? :D

2022. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!