Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért a férfiak anyjával van...

Miért a férfiak anyjával van a baj főleg?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 11:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%

Kinek van a férfiak anyjával baja?

A férfinek, vagy az aktuális nőjének?

2022. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
Már miért lenne: Legalábbis nem több mint a hisztérika menyekkel.
2022. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%

Férfi vagyok, após.

A feleségem egy imádni való anyós.

3 "menyünk" volt eddig, az első kettő 4 és 3 évig. Az első imádta a feleségem, a második gyűlölte, a harmadik 10 éve van és szintén imádja.

Akkor most ki lehet a hibás a mi történetünkben?

2022. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
2-őn áll a vásár
2022. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%

Mert a nők többet panaszkodnak a párjaik anyjára. Egy férfinak nem zavar a kelletél több vizet az anyósa, míg tisztelet a kivételnek egy menynek elég ha rosszul néznek rá már szétkürtöli neten, élőben, földön,vizen,levegőben hogy mennyire elnyomja őt az anyósa.


Vagy egy férfit nem érdekli ha az anyósa meg akar inni egy kávét a saját lányával, ő addig meccset néz vagy valami.


Míg ha egy fiús anya akar meginni egy kávét a fiával akkor a menyecske a világba kiabálja, hogy ki van sajátítva a párja.


Ennyi.

2022. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Metionin ***** válasza:
72%
Szerintem azért, mert a nők jobban rivalizálnak, ha az anyós vagy a meny vagy mindkettő olyan természetű, akkor jobban kijön köztük a konfliktus. Nálunk is van baj anyóssal de ott a személyisége okozza a gondot, valószínűleg akkor is baja lenne velem, ha férfi lenne vagy ha én lennék férfi.
2022. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

2 idegen nő sokkal nagy eséllyel rendelkezik ellenkező véleménnyel a világról. A korkülömbég erre még rátesz egy lapáttal.

És a nők inkább vállalják fel a konfliktusokat mint a pasik.

Ha belegondsz az anyós viccek mindig a nő anyja és férje közötti szitukról szólnak. Tehát nem kevesebb ott sem a nézeteltérés, csak egy pasi könnyebben söpri szőnyegalá, és veszi be a leszaromtablettát

2022. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
Nőként mondom: mert egy férj nem akarja olyan szinten elmarni a családjától a párját, mint egy nő. Mindig azt látom, hogy elvárják, hogy hanyagolja a szüleit, testvéreit a pasi.
2022. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

Én pl szeretem anyósom. Vicces, inteligens tapasztalt asszony. Tudja h mikor kell nem beleszólnia a dolgokba, és azt is hogy mikor jön jól a tanács.

Na apósom kb az ellentéte. Mindenbe belepo... Mindenkinél. okosabb(nak hiszi magát stb) Vele kb 10 perc után nem bírok 1 légtérben lenni. És én sem vagyok a szíve csücske menyecske ahogy azt elképzelte

2022. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Mert a nők rengeteg traumát cipelnek. Azt a mintát hozták, hogy ki kell szolgálni a környezetet, mert akkor szeretni fognak. Persze ez a szeretet általában nem jön el, bármit is próbálnak, az sosem lesz elég. És így vállalnak gyereket is, úgy vannak vele, hogy a gyerek szeresse őket, csakis őket, mert az anyjuk. Ha a fiuk életébe másik nő jön, veszteségnek fogják fel szintén, úgy fogják fel, hogy őket nem szereti a fiuk. És ezt nem tudják megbeszélni senkivel, inkább szétkürtöl8k neten, idegeneknek, mert dolgozik bennük a feszültség. A férfi is ugyanez egyébként, csak ott meg nem az az elvárás, hogy szolgalelkű legyen, hanem kemény, férfi, aki nem sír, mert az lányos, nehogy érezni, panaszkodni merjen, mert az nem férfihez méltó. Így ők elnyomják, ezért van több példa anyósokból.
2022. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!