Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tovabb az anyossal?

Hogyan tovabb az anyossal?

Figyelt kérdés

udvarra, mig nem zarjak el. Na mind1. Az anyos persze meresz volt, mivel nem voltam ott, kivitte a ket nagy kutyahoz, akik termeszetesen a kisfiamra tamadtak. Megharaptak a combocskajat, kiszakitottak a mellenyet 3 helyen, a hata is ott kimarva, nyaka, fule.....


A ferjem bent volt, arra ment ki, hogy a gyermek ordit, de ugy, h nemkap levegot. Az anyos meg azt hazudta neki, h nem tortent semmi. Csak megijedt, mert ra madtak a kutyak. Majd itthon vettuk eszre csak a sebeket ESTE mikor ment furodni.



Sok van haljatok, rendgetek provokacio, de ez az utolso ketto mer kiverte nalam total a biztositekot es LATNI SEM AKAROM. A ferjem is ignoralja. Na de jon a Karacsony, fogunk menni a szuleimhez. Nemtudom hogy legyen a latogatasuk. Egyszeruen nem visz ra a lelek, hogy oda menjek. Egyedul a kisfiamat a ferjemmel meg biztos nem engedem.



Igazan igyekeztem MINDIG, soha nem provokaltam, soha nem bantottam, mindig segitettem, takaritottam, kedves voltam, nyaltam a segget meg akkor is, ha o lekezelo volt.



Csak az apost sajnalom, mert o jo ember. Egy nagy vallalkozo, aki most sajnos iszik, es tonkre van. Igen, az anyos tehet rola sajnos, mert elkepesztoen gonosz ember.



2022. nov. 27. 11:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
Gyereket látta ellátta orvos ?
2022. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Sziazstok, picit lehet hoszabb bejegyzest irok, de szeretnem, hogy leirjatok, mit gondoltok, mert en mar elfogytam. Leirok par dolgot, pontokban, ami gyorsan eszembe jut. A ferjemmel 11 eve vagyunk egyutt.



1. A kapcsolatunk elejetol sokszor ugy tett, mintha nem lennek ott. Beszelk hozza, nemnez ram. A fiat SZAJON puszilja es kozbe engem nez, hogyan reagalok. 35 eves. 🤢



2. Mikor elkoltoztunk az orszag masik vegere, feljottek minket megnezni az apossal es a 1 barati parral. Alberletben laktunk, amit nem en rendeztem be. Egesz ido alatt: ez igy nemjo, ez a szekreny menjen amoda, stb, es mikor a konyhaban volt a baratnojevel, en a folyoson, hallottam, h mondja: ennek nincs izlese...



3. Mig ossze nem hazasodtunk (6 ev jaras utan) egesz ido alatt azt hajtogatta, hogy o meg nem akar nagyi lenni, ha meglatott egy golyat, azt mondta h hess. Es ezt akarhol hangsulyozta, elottunk a barati tarsasgba, a szuleim elott.



4. 3 evig sikertelenul probalkoztunk lagzi utan, es mikor vegre sikerult, a bejelentesnel mikor megtudta, h aprilisi baba, azt mondta h, JAAAAJ, HULYE GYERMEK LESZ.



5. Parszor felhivtam terhesen, hogy miujsag, engem sose hivott, mindig kezdte, h minek ez meg az a butor. Mondtam, h mi majd eldontjuk, hogy mi kell. :) Mar nem vette a telefont. :D

2022. nov. 27. 11:32
 3/48 A kérdező kommentje:

6. Megszuletett a kisfiam, es 2 hetre ra eljott "segiteni" en hulye meg bele mentem. Szo szerint szules utani depresszioba estem miatta. Egy dolgot kihuzok a sok kozul: ugy ereztem magam ithon, mintha vendegsegbe lennek, o meg egy csaszarno, es meg a baratait is, akik itt laknak elhivta a tudtom nelkul. Aludtam a kisfiammal, mikor arra keltem fel, hogy valaki akonyhaban az asztalomnal pandemia alatt, maszk nelkul nevetgel. A ferjem munkaba volt, o se tudott rola. Es aztan meg hallom a baratnomtol, akinek az anyosa az enyemmel baratno, h azt beszeli, milyen depresszios vagyok es nem adom neki oda a gyerekemet.



Es amik frissek:


7. A ferjem eltitkolta, hogy tanuskodott 4 evvel ezelott az anyosnak kolcson kivetelenel. Most tudtam meg, mikor autot szerettunk volna venni, hogy nem adnak, mert az anyos nem fizette januartol es tilto listara keruot a ferjem 4 evre. Termeszetesen mi fizettuk ki. Megcsalva ereztem magam es atverve, mert mar hazasok voltunk mikor az anyos raszedte a ferjem....



8. E miatt mar nagyon at lepte nalam a hataraimat, mert h engem bant 11 eve, ok. Leszarom. De a csaladomba mar ne nyuljon. Erre, elmentunk haza a szuleimhez, az anyosek fel orara laknak kb, es mondtam a ferjemnek, h en nem megyek az annyahoz, menj a kisfiunkal. 20 honapos. Elmentek, es vagy 10000000x mondtam, h a ket nagy farkast mindig zarjak el, mert nem bizok a kutyakban. En addig fel se megyek az udvarra, mig nem zarjak el. Na mind1.


FOLYTATAS a fo bejegyzes.

2022. nov. 27. 11:32
 4/48 A kérdező kommentje:
#1 persze, rohantunk vele az ugyeteltre este. Fertotlenitettek. Az anyost mikor hivta aztan a ferjem, nem vette. Irt neki, h be e voltak oltva veszetseg ellen, nem irt vissza. :D majd egy doktorno ismerose irt a ferjemnek, hogy az anyos kuldte neki a kepeket a kisfiamrol, es h ne feljunk, bevoltak oltva. Es kenegessuk betadinnal.
2022. nov. 27. 11:35
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy furcsa kérdés lesz.

De mi lenne, ha megszakítanátok a kapcsolatot az anyóssal?

2022. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
95%
Vagy ferdítesz vagy kamu. 20 hónapos, vagy pelenkás vagy épp szobatisztul... Megtámadja 2 kutya, a mellénye szakadt, a nyaka sebes stb és estig észre sem veszitek, hogy a combját úgy megkapta a kutya, hogy sebes és fertőtleníteni kell (valószínűleg akkor vérzik is, ha megkapja sebesre egy kutya)? Egyszer nem vittétek addig pisilni vagy pelust cserélni? Nem vettétek le estig a szétszakadt, koszos ruháit? (Ha a combját úgy megkapta, vagy akár csak ráugrott és végigkarcolja minimum hogy csupa kosz, de sérül is az anyag). Hazaviszi a férjed, mintha semmi se történt volna, a szakadt, összekoszolt ruhában és az esti fürdetésig egyszer sem kellett pisilnie sem, sem levenni a ruháit (mert nyálas, koszos a kutyáktól)...
2022. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, leginkabb kerülni kéne az iylen anyost, minél ekvesebb kontakt vele.
2022. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
96%

Mit vársz a kérdésed után?

Felnőtt ember vagy. neked kell döntened, hogyan tovább az anyóssal. Na, meg megbeszélni a férjeddel, ő miként gondolja ezek után.

A kölcsön eltitkolása a férjed sara.

Itt jajongsz , de ha tudtad, hogy rátámadtak a kutyák, amikor hazaért a gyerek, eszedbe sem jutott átnézni,megkérdezni a gyereket, fáj-e valahol? Plusz a férjednek már azonnal meg kellett volna nézni a gyereket.


Fura egy család vagytok.

2022. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem tudtuk, hogy ra tamadt a kutya, mivel az anyossal volt kint. A ferjem sevtudta, mert meg bent volt a hazban. Este furdetesnel vettuk eszre nala a nyomokat. Ha nemlettek volna rajta nyomok, az anyos nemis szol....


Ezert nehez dontest hozni, mert a kisfiam ritkitanam meg a masik nagyszolotol. De lehet neki is igy lenne alegjobb. Azt, hogy kezet nem mos, es ugy megy a kisfiamat osszefalni, inkabb nemis mondom mar, mert felb.szodok csak.

2022. nov. 27. 12:29
 10/48 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha velem ilyen megtörténe,nekem az első hogy atnezem a gyerekemet,megvizsgálom es elviszem orvoshoz,nem este veszem rajta észre.


Másodsorban én nem h megszakítanam ilyen anyosal a kapcsolatot,hanem ahogy magamat ismerem elmennék hozzá jol leordítanam és az tuti hogy megis verném.

Nem is azert ami tortent(mer ez sajnos barkivel megtortenhet)hanem mer elhalgatta,el akarta mismasolni és aztan a telefont se vette fel.

2022. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!