Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, ha anyósom...

Mit csináljak, ha anyósom jobban szereti a férjem szeretőjét és annak a gyerekét is?

Figyelt kérdés
Nem rég ki derült, hogy a férjemnek szeretője van. Egy olyan nő, akivel régen eggyütt jártak, és gyereke is van a nőnek. Az anyósom a fejébe vette, hogy az a nő sokkal jobban illett a férjemhez és most is inkább azzal kéne lennie, sőtt azt mondta h szerinte a gyeerk is a férjemtől van bár a nő azt mondja hogy nem. Mit csináljak ha anyósom azt akarja elváljunk? Az én gyerekemet nem is szereti és szerinte nem is a férjemtől van mert nem hasonlít rá pedig szerintem hasonlit.
2022. nov. 28. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj el. Ha a ferjednek szeretője van, akkormolyan mindegy, hogy anyósod azt a nőt szereti e jobban: a férjed a lényeg, márpedig ő nem szeret téged.
2022. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem kicsit patológiás ez a megfelelési kényszer... nagyon sérültnek kell lenni ahhoz, hogy ilyen helyzetben az ember bármilyen mást akarjon, mint a elválni és megszakítani a kapcsolatot a (leendő ex-)férj családjával.


Annyira súlyos, hogy erősen kamunak tűnik az egész.

2022. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A férjednek szeretője van akit vidáman fel is vállal, de neked az a legnagyobb bajod, hogy anyósod mit gondol rólad. Aha.

Szerintem költöztessétek magatokhoz a szeretőt és a gyerekét, éljetek egy szép nagy családként és akkor majd el tudod lesni a trükkjeit.

2022. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Pörköltet nokedlivel. De aztán kézzel szaggassad! Abból majd látja anyós, hogy micsoda tip-top kis asszon'ka vagy te.
2022. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott kene hagyni az egesz bandat, olyan ciki ez az egesz.
2022. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjednwk szeretője can, és téged az anyós zavar? Ez komoly!
2022. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd rá, ne foglalkozz vele.
2022. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is nagyon fura ez az egész kérdés, hogy a súlypont az "ANYÓS ÁLLÍTÁSÁN" van, miközben a férjed "TÉGED ALÁZ, CSAL MEG!".

Első olvasásra sajnos nekem is a "ilyen nincs, kamu" ugrott be.

Nem akarok bántani ezzel senkit, de ha ez igaz, szakembert keress fel de MIELŐBB!

2022. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez is forgalomgeneráló kamu a gyk staff-tól, mert alig van látogatottság.

Csak sajnos megint szarul sikerült.

2022. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, nekem alap lenne, hogy elválok abban a pillanatban, amint kiderült, de ez én vagyok (mint ahogyan szkítottam is, miután rájöttem, hogy az exemnek szeretője van).


Másnak meg fontosabb az "anyagi boztonság" (eltartottság?), meg a gyerek (aki úgyis sérülni fog, és megtanulja, milyen egy megalkuvó anyuka meg hogy a pasi bármit megtehet, a papucs nő úgyis visszafogadja).

2022. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!