Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bennetek milyen érzést váltana...

Bennetek milyen érzést váltana ki ha a férjetek kozolne, hogy ha választania kellene, akkor az anyját választaná?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
Amúgy meg magától mondta ezt, nem én kérdeztem. Egy vita megbeszélése során közölte velem.
2023. jan. 9. 23:06
 22/72 anonim ***** válasza:
11%

Miért csalja meg a férfi a barátnőjét? Mert valami nincs rendben a nővel. Miért menekül érzelmileg egy férfi a szüleihez? Mert valami nincs rendben a nővel.


Azt tegye fel mindenki aki szidja a párját az anyja miatt hogy miért? Ez jele a menekülésnek, mert a kapcsolattal van baj.

2023. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
De akkor normális szeritnetek, hogy ő elvárja velem szemben és ha a sajatjarol van szó, akkor az már mindegy?
2023. jan. 9. 23:08
 24/72 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nem ismerünk sem téged sem a barátodat. Hiába írsz ki ilyen kérdést, ez olyan dolog amit nektek kell megbeszélni, biztos van benne is hiba, de nem csak rá kell hárítani mindent, neked is kell változtatnod, mert menekül tőled. Üljetek le és beszéljétek meg a problémákat.
2023. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 Darius- ***** válasza:
61%

Adtal ra okot, hogy ezt mondta ? Mert vita soran mondunk olyanokat, amit nem gondolunk komolyan. Kérdezd meg ismét nyugodt allapotban.

Ha a valasz ismét igen lesz, akkor tényleg adj ra okot arra, hogy igy legyen és rugd tokon egy tusarkuval.

2023. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nem normális! Ez rég nem házasság, sose volt az. Holnap ügyvéd, válás. Értelmetlen szenvedni.
2023. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
91%
Már hogy lenne normális? Magadtól tényleg nem tudod, hogy nem az? El is válnék azonnal.
2023. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
27%
Ti akik elválnátok, kit választánátok?
2023. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
39%
Te most abban az álhitben ringatod magad, 28-as, hogy valami fenomenálisat kérdeztél! Hát nem sikerült. Nem azért válnék el, mert az anyámat választanám, hanem mert a párom nem választana engem.
2023. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
38%
Értem. Igazad van. Nem vita miatt kérdeztem. De sokan a macskát választanák a párjuk helyett stb... . Az itt olvasottak alapján. Azokat nem mondjátok le.
2023. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!