Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bennetek milyen érzést váltana...

Bennetek milyen érzést váltana ki ha a férjetek kozolne, hogy ha választania kellene, akkor az anyját választaná?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
64%
Ha rosszul választott, akkor mért ne választhatná helyette a macskát? Csak akkor azt a házasságot nem kell fenntartani.
2023. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
77%
Eleve nem választok mama pici fiát, aki nem tud kiszakadni az anyja seggéből...
2023. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
82%
Elválnék. Mindig, minden körülmények között a férjemet választanám. Mert ő a társam, a válsztott családom. Az anyámat is nagyon szeretem, de az anyám nem a párom. Az a természetes, hogy felnőttként már a saját családom az első.
2023. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
94%
Aki barom, az barom. Nincs ilyen választás.
2023. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
85%

Erről a jelenségről van egy festmény, csak sajnos nem találom a neten.


A vízben fuldoklik egy idős férfi és egy fiatal nő, karján egy csecsemővel. A fiatal férfi a partról az idős férfi, az apja után nyúl, csak őt menti.


A kép azt ábrázolja, amikor egy férfi olyan erősen kötődik a múltjához, hogy nem képes megélni a jelent és a jövőt.


Egy olyan férfi, aki nem tud érzelmileg eltávolodni annyira a szüleitől, hogy erősen kapcsolódni tudjon a feleségéhez, abból sajnos sosem fog teljes értékű férj válni.

2023. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
8%
Én is anyámat választanám a férjem helyett, mert ő a családom, érthető.
2023. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
97%
Többek között ezért is van ennyi válás, mert sokan nem képesek a valódi elköteleződésre, hiába választanak társat.
2023. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 NTBS ***** válasza:
96%
Férfiként írom, hogy ilyen helyzetben azonnal szét kell költözni.
2023. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
95%

Elválnék abban a pillanatban, ugyanis ez azt jelentené, hogy nem számíthatok rá a bajban.


Tudom, hogy kínos kérdés, meg ilyet nem kérdezünk, de elvileg! mi vagyunk a családja, akikkel már 10+ éve él.


Én nagyon sajnálnám apát, de ebben a helyzetben a férjet menteném (főleg mivel ő úszni sem nagyon tud).

2023. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes itt mindenki szidja a férfit, de abba nem gondol bele senki hogy mi az oka hogy hazamegy. Valami nincs ezzel rendben. Egyébként meg inkább leszek a mama pici fia, mint hogy egy olyan nővel legyek kapcsolatban akivel pokol lenne az életem. Volt már hogy hazamentem a kapcsolatból, mert taszító volt a párom viselkedése, hozzáállása és nem csinált semmi házimunkát. Nem akarom leírni a kérdezőt, biztos mindkét oldalról van hiba a dologban, ha megvan az intelligencia hozzá megbeszélik.
2023. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!