Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
96%
Ha fiad titokban költ valamire és rád fogja, akkor jó nagy patkány, sokkal jobb lenne, ha kiderülne. Amikor hárman vagytok, konkrétan kérdezz rá, hogy mire gondolt a menyed, amikor ezt mondta!
2023. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
85%

A fiad vszeg nm mondta el a nőjének, hogy nem saját az ingatlan.


Kettő: nekem fixen nem játszanának felnőttesdit az ÉN házamban, és költöztetnének vidékre.


Felejtős.

2023. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
77%

" Drága Mucika, eddig se rámogattatok semmivel. TI laktok az én házamba. Hónap végéig húzzatok a francba. Köszi. Puszi."


Eladnám azt a házat, vagy anyám vidéki házát. Esetleg kiadnám valamelyiket albérletbe.

2023. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
93%

"Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)"


És amikor elmondanak valakinek egy ilyet, mi szerinted az érzelmileg adekvát reakció?

Azt felelni, hogy nem tudja, miről van szó, majd vállat rándítani és közönyösen mással foglalkozni?

2023. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is a fiad hazudik. Kérdezd meg a menyedet hogy pontosan miről is van szó, mert neked a fiad nem küldött semmilyen pénzt.
2023. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
20%

Vagy te kamuzol kérdező és kitaláltál egy sztorit ki tudja milyen céllal...

Vagy létezik a történet és a menyed vérszemet kapott, mert terhes és maganak akar mindent.

Vagy a fiad egy tróger és átveri az akaratos kis feleségét.

De szerintem kamu, mert totál életszerűtlen, hogy a sztoriban senki nem tud semmit és egy vállrándítással elintéz egy ilyen kényes kérdést.

Te meg itt pityogsz.

Ugyan már...

2023. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:

#36

Nem "pityogok", hanem tanácsot kértem egy számomra is érthetetlen történésben. Ha nem lenne az eset ennyire abszurd, akkor nem szorulnék tanácsra, megoldanám magam.

Szó nem volt róla, hogy bárki is - különösen én - vállrándítással rendezné el az ügyet, csak nem rontok ajtóstól a házba és nem kezdek cirkuszolni egy második trimeszter végén levő nővel, amikor nem is ismerem a hátteret.

A fiamat sem fogom eláztatni a feleségénél - ha hibázott, ha nem - mert én az édesanyja lennék az utolsó, aki bemószerolja. Különösen ebben a babaváró helyzetben.


Más:

Mióta ez elhangzott rengeteget gondolkozom a történteken, különösen, hogy a válaszaitok egy része is felvetett egy más nézőpontot, ami(k)re eddig nem gondoltam.

Arra a döntésre jutottam, hogy még egyszer előveszem a fiamat és nagyon komoly formában elbeszélgetek vele erről és ennek a beszélgetésnek az eredményétől teszem függővé a további beszélgetést a menyemmel, akár hármasban. De vele csak a baba születése után, mert semmilyen komplikációnak a következményeimet nem szeretném egy életre magamra húzni.

Köszönöm szépen az időtöket, amit a kérdésem megválaszolásába fektettetek, azt hiszem mindent elmondtunk, kár ezt tovább ragozni!


És csak zárójelben jegyzem meg, hogy a közel 10 éves ittlétem alatt ebben a kategóriában ez az első kérdésem - csak válaszolni szoktam - mert még anonim módon sem szeretem teregetni a szennyest. Általában tudom kezelni a problémákat az életben.

2023. jan. 22. 12:13
 38/88 anonim ***** válasza:
80%
" én az édesanyja lennék az utolsó, aki bemószerolja. Különösen ebben a babaváró helyzetben." De ő átbaszhatja a feleségét "babaváró helyzetben? Beállíthat téged szar alaknak? Minek fedezed a fiad hazugságit? Miközben jó eséllyel csalja a nejét, és a pofájába hazudik? Attól hogy a gyerekem, nem fedeznék egy hazug senkiházit. Főleg ha belőlem csinálna bűnbakot a szemétségei fedezésére.
2023. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
62%
Így kezdődik az ősszes szappanopera. Rögtön megoldódna a konfliktus, ha nyíltan beszélnének egymással, de nem, azt neeem lehet!
2023. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz kérdés...
2023. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!