Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
86%
A fiad hazudik a terhes feleségének és neked is, te meg falazol neki. Szegény nő került kínos helyzetbe, miközben ő volt az egyetlen nyílt és egyenes ember ebben a sztoriban. Nem ezt érdemli. Én is elbeszélgetnék a fiammal még egyszer, teljesen világossá tenném neki, hogy semmiféle hazugságot nem tűrök, ami engem feketít be bárki előtt, és aztán mondanám neki, hogy rendezze ezt el a feleségével, mert ha ez még egyszer szóba kerül, te nem fogsz makogni, mint egy idióta, hogy neki falazz, hanem megmondod majd egyenesen, hogy soha egy fillért nem láttál tőlük, ellenben ők a te hazadban laknak, szóval hagyjuk ezt. Aztán intézze ezt ő onnantól, neked nem kell ezzel foglalkozni, nem csináltál semmi rosszat.
2023. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szerint a fiad felnőtt férfi korú. Szedegesd össze az emlékeidet, bukott-e már előtted, szokása-e a hazudozás. Nem hinném, hisz akkor nem lennél ennyire "megzavarodva", bánatos lennél, hogy felnőttként sem változott a "gyerek", de tudnád, hogy a menyed igazat mond. Tényleg beszélj a fiaddal, mondd el neki, hogy ezt nem fogod ennyiben hagyni, nem leszel te áldozati bárány. Az is érthető, hogy várni akarsz a szülés utánig, de azon azért gondolkodj el, hogy addigra a menyed lehet, hogy nem is fog (vagy nem is akar) már erre a történésre emlékezni. Értem, hogy terhes, de ez a gond most létezik, megbeszélni is most kellene.A gondolat így is-úgy is ott van a fejében, azt nem te raktad oda. Ha viszont ő a hazudozó, hónapok vagy évek múlva már hiába hivatkozol arra, hogy igen, már 2023. januárjában is kavarta a ... Arra kell vigyázni egyedül, hogy ne az indulatok uralják a beszélgetést, csak a tisztázó szándék.
2023. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
77%

42:

Lehet, hogy erre a történésre nem emlékszik, de arra csak kellene emlékeznie, hogy támogatták e az anyóst. És én sem értem a többesszámot, ha külön kasszán vannak a férjjel. Vagy szerinte ő is hozzájárult az anyós támogatásához X összeggel?

2023. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
86%
#43 mivel gyerekük lesz, a külön kassza nem sokáig fenntartható, innentől a gyerekre kéne költeni ahelyett, amire a pasi költ most (úristen tudja, mire).
2023. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
78%
Te jó ég, nagyon sajnálom a kis menyedet, nem ezt érdemli. :(
2023. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan mondom olvasas kozbe az en pofam szakad le a fiade helyett ... Hihetetlen.


Valami akar lehet tobb millios osszegrol nem tud a no, es nyilvan erinti is akkor is ha kulon kassza. Pl 4-5 misit mar megerezni.


Az meg meg nagyobb para ha azt kamuzta neki hogy a kerdezot tamogatta belole anyagilag.. ez netto kocsogseg.

2023. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
79%
Azért anyuka se semmi, aki a hazug fiát hajlandó védeni, és falazni neki hogy áb.ssza a felesegét, plusz ezt ugy állítja be, hogy nehogy baja legyen a terhes feleségnek az igazságtól, ugye az ő érdeke, hogy pofánhazudják...
2023. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, itt a lényeg abban, amit leírtál!

De tudod, az alma nem esik messze a fájától. A jellemtelen embernek is hozzá hasonló, jellemtelen gyereke lehet.

2023. jan. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
74%

"Szó nem volt róla, hogy bárki is - különösen én - vállrándítással rendezné el az ügyet, csak nem rontok ajtóstól a házba és nem kezdek cirkuszolni "


A fiad intézte vállrándítással, tehát nem ép ember.

Nem adekvát az érzelmi reakciója arra, amit mondtál neki.

Érted?

Pszichopata.

És ebből a gesztusából tudni, hogy nem oké vele valami, és hogy hazudik.

2023. jan. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
83%
Az unokáddal is kéne legalább annyira empatikusnak lenned, mint a fiaddal.
2023. jan. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!