Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet arra válaszolni, ha...

Mit lehet arra válaszolni, ha a menyetek, aki gyermeket vár, leülne veletek szemben és azt mondaná: "Itt az ideje, hogy elkezdj spórolni, mert mi nem tudunk tovább támogatni!"?

Figyelt kérdés

Miközben SOHA semmivel nem támogattak, inkább ti támogattátok őket és a lakásotokban laknak, ingyen! Ti meg elpucoltatok vidékre, az elhunyt anyátok házába.

Megjegyzem külön kasszán vannak, de a fiamtól sem kértem egyetlen fillért sem soha. Még kölcsön sem!


Ha megdöbbentek és elutasítjátok még a feltevést is, akkor esetleg a fiatoknak pakoltok alá, bár külön kassza esetén nem is értem a többesszámot.

Vagy azonnal visszautasítjátok az állítást, ezzel kettőjük között okozva veszekedést? Ismétlem, a feleség terhes.


Én négyszemközt rákérdeztem a fiamnál, állítólag nem tudja miről beszélt a felesége.(?)


2023. jan. 21. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
80%
Ha a menyed tiszta lapokkal akarna játszani, akkor a fiad jelenlétében tette volna a kedves megjegyzést.
2023. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
88%

Ha a fia akart volna tiszta lappal játszani, A FIA IS OTT LETT VOLNA az említett vitánál.


Valszeg fogalma sincs róla, hogy feleség letiltotta az "anyjának szóló" támogatást ami gondolom kocsmázásra/kurvázásra/bármi egyéb hazugságra megy el havonta.

2023. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
35%
Gondolod. Az nem tény. A tény az, hogy hosszan tartó "közös" támogatás megvonását olyan alkalommal jelentem be mikor mindhárman együtt vagyunk. Itt inkább a tipikus érkeztem egy bugyikával, férjem családja kitaníttatott, seggem alá lakást rakott, nem, nem, nem elég. Gondolom.
2023. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
85%
"Ha a menyed tiszta lapokkal akarna játszani, akkor a fiad jelenlétében tette volna a kedves megjegyzést." Vagy csak úgy vélte a meny, hogy mindenki tud arról amiről beszél, és talán a férjecske rábólintott hogy nem lesz "támogatás" . Csak arra nem számolt, hogy az asszony szembesíti ezzel -a nem létező támogatás megvonásával- a mamát.
2023. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
85%

Ezért kellene mihamarabb megejteni a közös megbeszélést. Nem pedig hónapokat várni a szülésig. Ha ő most hozta fel, akkor most kell tisztázni. Az esély egyelőre mindkét fél bűnösségét illetően ugyanakkora. De az ítélet már megszületett. Kifejezetten korainak találom. Attól, hogy több esetben a férfi a hunyó, korántsem biztos, hogy itt is így van. De már pszichopata a férfi, áldozat a nő, a férfi állítólag vállrándítással elintézte, anyós és meny között állítólag vita volt, miközben ezek közül egyet sem írt a kérdező. Ez mind hozzágondolás. Amely alapján ítélkezünk.

Mi van, ha pont a nő a "pszichopata", terhesen tudja, hogy őt fogják kímélni, ezért most kezdi elidegeníteni a fiút meg az anyját, lakás már megvan, suli már megvan, most még jó lenne a "jellemtelen" anyóst kipiszkálni a képből? Csak kérdés, nem ítélet.

2023. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
85%
Miféle ítélet? Miféle hasznot lesne a csaj abból hogy visszatartja a nem létező apanázst? Itt csak egyféle lehetőség van: a kamus hapsi, aki az anyjára fogja a lenyúlt pénzt.
2023. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
41%

Hasznot abból remél, hogy eztán a különkasszából a születendő gyerekre - az apa részéről is - elegendő pénz fordítódjon.

Nem ismerjük a megállapodást, hogy ez a lóvé összegszerű lesz-e - mindenki bedob havonta 50 ezret (most mondtam csak egy számot) -, vagy a bevétel arányában százalékosan adják össze a bébinek a pelenkára valót.

És esetleg kiderült, hogy a pasinál ez nem fog összejönni, mert a mama lenyúlja..

2023. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
73%
Újra megkérdezem: miféle hasznot remél abból a pénzből amit nem is kap az anyós? Még mindig ott tartunk hogy átbassza a csávó.. az meg ALAP hogy két ember hozta össze a gyereket, ketten kell hogy eltartsák.
2023. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
88%
Csak a másik serpenyő kedvéért én is megkérdezem: Ki tudja biztosan, hogy a fiú ezt mondta a feleségnek? A meny mondott valamit négyszemközt az anyósának. Szigorúan négyszemközt. A fiú tagadja. Közös megbeszélés még nem történt. Anyós meg néz, hogy akkkkóó most itt mivan? Valaki hazudik. Valaki. Ezt lehetne kideríteni egy sürgős hatszemközti megbeszéléssel. Különben ez lehet egy sima mezei háromszögezés. Amiről gondolom mindenki hallott már jó esetben. Rosszabban tapasztalta.
2023. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
69%
És "nyilván" a nő a pszichopata, nem a csávó egy hazug szarházi aki bemocskolja az anyját, és átbassza a terhes feleségét... hisz a gyakorin nyüzsögnek a pszichopaták.
2023. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!