Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék adtak egy öreg,dohos...

Anyósomék adtak egy öreg,dohos szagú régi fa szekrényt,ideiglenes használatra, amibe bebüdösödtek a ruháim.Nem volt hova tenni,így kivittük a tető alá. Anyós ma volt fent,és morgott érte. Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
Nem merte a szemembe mondani,hanem a páromnak morgott érte, párom meg elmondta nekem,hogy anyósnak nem tetszett. Át akarták volna vinni, a ház másik részébe,de nem engedtem azt sem, mert az egész házban olyan szag lett volna. Hazamentem nagyszüleimhez,megérezték a ruhámona büdös dohos szagot, és valószínű másutt is érezték mások is. Most emiatt nekem kell lelkiznem,hogy ki mertem vitetni a szekrényt? Le tudták volna vinni a garázsba magukhoz,ha annyira sajnálták..többször is mondtam,hogy a két férfi vigye le..nem vitték,én meg úgy döntöttem,akkor kirakjuk,nem fog idebent bűzölögni. Napok óta nem győzöm mosni a ruháimat,meg szellőztetni,hogy kimenjen a szag. Az utazótáskám füle be is penészesedett egy helyen..Egy percig sem lett volna szabad ilyen szekrényben ruhát tárolni,és most azon megy a hiszti,hogy megszabadultam tőle. Mielőtt odaadta állítólag kimosta hypoval. Most meg az a baja,hogy szeretnék új szekrényt helyette, és nem az övét nézegetni,ami barna fa bútor..a szobában levő többi szekrényem meg fehér Ikeás bútor...Ráadásul én lakom itt ebben a házban és nem ő..nem neki kellett nap mint nap ezt a büdös dohos szagot elviselni,és úgy aludni,hogy soha nincs jó illat a szobában meg sehol sem mert szellőztetés ellenére is mindent átjár ez a szag.
2023. ápr. 19. 18:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
18%
Kié a ház?
2023. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
A páromé,és az enyém. Közösen.
2023. ápr. 19. 18:25
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Akkor végképp semmi köze hozzá, milyen szekrény van a lakásban. Büdös volt a szekrény, szóltál többször is, vigyék el onnan, nem történt semmi. Megoldottad. Legközelebb talán jobban fognak figyelni ha mondasz valamit, ennyi, nem érdemes erre több gondolatot fordítani.
2023. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, kié a ház, a berendezés annak a joga, aki lakik benne. Másnak - még anyósnak sem - nincs beleszólása!
2023. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.Nem érzem magam hibásnak.Szóltam is, kértem is hogy vigyék le..nem fogok egy büdös szekrény miatt rosszul aludni, meg megszagosodnak a ruháim is.
2023. ápr. 19. 18:32
 6/44 Duenna ***** válasza:
79%
El kellene mondanod anyósodnak, hogy dohos a szekrény, ezért raktad ki. Ha nem hiszi el, szagolja meg. Nem tudom, mit kell neked ehhez ennyit nyafogni. Ha nem vagy határozott vele szemben, akkor majd irányítani fog az anyósod. Megelőzheted ezt azzal, ha kiállsz vele szemben a saját akaratoddal. Hajrá! :)
2023. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Már többször is mondtam.Nem működött a kommunikáció,ugyan is,azt kaptam tőle vissza,hogy újra ki kell mosni és jó lesz. Hát nem tettem úgy ahogy ő "javasolta",hanem ment a sutba.Magyarul beszéltem hozzá, normálisan,meg is szagoltattam, sőt érezhető volt az egész házban is,ha kinyitottam a szoba ajtót. Nem volt rossz az orra, mielőtt valaki ezt írná.Egyszerűen annyi kacat volt náluk fent a lakásban és másutt is,hogy könnyebb volt ide elpasszolni,és azt mondani,hogy ő jóindulattal hozatta le. Vagy ami ennél is másabb egy kicsit, biztos tudta azt hogy büdös, ezért ő nem akart tárolni benne,gondolta majd jó lesz nekem.
2023. ápr. 19. 18:42
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

Alapbóp be sem kellett volna engedni a szekrényt.


Nem szeméttelep a házatok.

2023. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem volt mibe pakolni, mivel felújítás alatt van minden. Azt hittem,hogy elmondása alapján kimosta,és kikopik a szag.Én voltam a hülye,hogy 1-2 napnál tovább engedtem,hogy bent legyen. Részben,ilyen téren az én hibám.
2023. ápr. 19. 18:50
 10/44 anonim ***** válasza:
26%
Vitted volna vissza nekik megköszönve az ideiglenes segítséget és kész. De ugye az már nagy erőfeszítés lett volna.
2023. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!