Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miről szoktatok beszélgetni...

Miről szoktatok beszélgetni az anyósotokkal, apósotokkal ha találkoztok?

Figyelt kérdés

Főleg azoknak szólna a kérdésem akik szoktak találkozni a párjuk / házastársuk szüleivel és alapvetően jó vagy normális viszonyban vannak vele. :D


Kedvelem anyósomékat, de nem nagyon van közös témánk. Átmegyünk hozzájuk, minden alkalommal megkérdezik hogy mi újság melóban, én minden alkalommal megmondom hogy semmi extra (nincs kedvem hétvégén melóval foglalkozni és arról beszélni), és kb ennyi. Néha még megkérdezik hogy szüleim jól vannak-e, amire válaszolok hogy igen.

Aztán ennyi, utána a férjemmel beszélgetnek, én meg csak ücsörgök egy másfél-két órát. :D Aranyosak amúgy, de így eléggé időpazarlásnak érzem néha.


Ti miről szoktatok beszélgetni, milyen közös témáitok vannak?

máj. 5. 11:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyósommal nem atomfizikáról, vagy művészettörténetről szoktam beszélgetni, hanem hétköznapi, vagy a családot érintő dolgokról, rokonokról, ismerősökről. Ha téged alapból az anyósod nem érdekel, akkor érthető, hogy inkább ücsörögve hallgatsz 2 órán kersztül, mint beszélgetésbe elegyedj vele. Ez így tényleg időpocséklás, és fárasztó is.
máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Az időjárásról 😂

Nincs közös téma. Ha esetleg azt mondjuk hova megyünk (pl megyünk utána vásárolni/kertészetbe/fürdőzni/sétálni stb) akkor csak a veszekedés lesz; elkezd pampogni az apja hogy minek, voltatok már ott, minek a pénz költés, menjetek haza pihenni. Húzogatja a száját, legyintget ránk meg mi egyebek. "Jóvammmá haggggyad őket apu" - megszólal a velük élő gyerekük ; na akkor meg őt ordítja le, hogy mit szólsz bele, te se mégy ilyen helyekre mégis elvagy.

jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Minek mész oda, 32-es? Nem tudsz mit kezdeni az időddel?
jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk talán mert utána megyünk valahova a párommal. Nem kimondottan hozzájuk megyünk, csak útba esnek. Majd a te kedvedért külön megyünk, két kocsival, ingyen van a benzin. Agyhalott...
jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát ha te élvezed. Attól még, hogy útbaesnek, nem kell bemenni. Megy a férjed egyedül máskor.
jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Fiús anyukák, ti úgy álltok az anyósotokhoz, ahogy ti szeretnétek, ha hozzátok állna a menyetek egyszer?

Sok kérdés van itt gyakorin meg redditen ugye arról, hogy a nők nagyon megkülönböztetik a saját családjukat a férjükétől, anyós nem mehet szülés után, max. fél órára látogatni, nem unokázhat annyit, úgyis sz*r lesz, bármit csinál, bezzeg a feleség anyja, mindig csak...

Nők, őszintén, ti kettős mércét használtok az anyósotokkal kapcsolatban?

Volt egy kérdes, amiben erről írtak, hogy sok nő elvárja, hogy a pasija kb. felejtse el az anyja létezését. A 18-as kommentben részletesen is kifejtették. En is látom amúgy ezt a jelenséget, de a gyakorin mégis mindenki az anyósat szidja. Ti ha őszinték vagytok...

Hogy reagálnátok, ha anyósotok a gyereketeket úgy hívná, hogy "EZ"?

Fél éves lesz lassan a pici és mindig úgy hívja, hogy "ez" Egyszer már szóltam olyan viccesen-komolyan, hogy ne szólítsa így, mert van neve. Akkor sógornőmmel (anyósom lánya) összenéztek és sógornőm mosolygott az anyjára. Ma mikor már tobbedjére ismét úgy hívta a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!