Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van még hülye anyósa...

Kinek van még hülye anyósa rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Tudom nem biztos, hogy jó kategóriában teszem fel a kérdést. Gondolom nem csak nekem van ilyen gondom. Kibeszéljük az anyóst? Van kedvetek? Hátha jót tesz egy kicsit sorstársakkal beszélgetni.

2012. máj. 8. 18:01
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
39%
Ez most komoly ez a kerdes?
2012. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

:DD Felfogás kérdése, kinek mi a hülye.

Az enyém pl. nem hülye, hanem túlságosan kifinomult is, szemembe nagyon kedves, rendes, az unokát szereti (mondjuk ezt tuti így van, tényleg szereti nagyon), de engem rendszeresen piszkál, oly módon, hogy a fia ezt ne vegye észre, és olyvá tűnjön, hogy én reagálom túl.....

le szoktam sz*rni, de épp most pihentetem a kapcsolatot, anyák napja letudva, egy ideig tuti nem megyünk hozzájuk. A férjem igen, de én tuti nem.

2012. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%
Igazabol valamilyen szinten nincs rossz anyos. Hisz mind csak a sajat gyereket vedi. Ki ne tenne meg mindent a sajat gyerekeert. Persze sokszor atesnek a lo tuloldalara, de mi is leszunk egyszer anyosok. Hanyszor fogadtuk gyerekkorunkban, hogy nem buntetjuk meg a gyerekeinket es nem tiltjuk el a bulizastol, es nem fogunk parazni, hogy hol van mar ejjel egykor.....es aztan meg mi is ugyanazt tettuk...szoval mikor azt fogadjuk, hogy mi jo anyosok leszunk, vajon nem esunk e bele ugyanazokba a hibakba...?:D
2012. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Már miért ne lehetne ez a kérdés komoly? Ez a téma miért is szánalmas? Kedves második válaszoló (aki a kérdésre válaszolt) nálunk sajnos az a nagy gond, hogy kb 3 percre lakik anyós, úgyhogy ha én nem is megyek, hát jön ő. És amióta kisbabánk van még rosszabb a helyzet.
2012. máj. 8. 18:12
 5/31 anonim válasza:
28%
És mennyi anyósnak van hülye menye. :))
2012. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a saját gyerekét védi egy anyós, de mitől? Az enyém is állandóan ezt szajkózza: én megvédem a fiam bármi áron. De tőlem? Aki az életénél is jobban szereti a fiát? Aki mellett tényleg boldog végre? Aki kisbabával ajándékozta meg? Én BIZTOS nem leszek tökéletes anyós, mert lobbanékony vagyok meg van még jó pár hibám. DE nem azon leszek, hogy a gyerekem mellől próbáljam elmarni azt akit szeret.
2012. máj. 8. 18:16
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem vitás, hogy hülye meny is van ám bőven! :)
2012. máj. 8. 18:17
 8/31 sumergo ***** válasza:
75%

Az enyém átlagon felüli borzalmas anyós. De hiába is beszélném ki, ettől egyáltalán nem érezném jobban magam. :-)

A kommentekből látszik, hogy van, aki még nem találkozott olyan anyóssal, mint pl az enyém, de örüljenek, nem is kívánom nekik! Nem fogom itt részletezni, de nem a fia védelméről volt szó, hanem a fafejűségéről. Amit bevett a kicsi agyába, abból nem engedett, pedig szó nem volt arról!! Na mindegy! :-)

2012. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7%
Na latod, engem igazolsz. Te is "rossz" anyos leszel, csak masmilyen teruleten leszel "rossz". Nem masban kene keresni a szalkat, hanem magadban a gerendat. Nekem tobb ezer kilometerre van anyos (meg mindenki mas a csaladbol a paromon es a 22 hos lanyunkon kivul) neha jol esne, ha besegitene.
2012. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hú, hát ez azért kemény kijelentés úgy, hogy sem engem sem anyósom nem ismered. De inkább ne is írj, mert nincs értelem. Ha tudnád...
2012. máj. 8. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!