Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » MI lehet a baja? Mit tegyek...

MI lehet a baja? Mit tegyek ötleteket kérek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van hogy a barátom anyukája nagyon gonosz velem! Most az elején kijelentem hogy semmi olyat nem tettem amiért megérdemlem hogy igy viselkedjen velem! Nem mondja a szemembe hogy zavarom de olyan megjegyzéseket tesz amiből észre lehet venni! A barátom szerint csak túlzásba viszem de amikor nincs ott akkr is flegma az anyuja éés van hogy nem képes köszönni se! Állandoan takaritok náluk sokszor fözök sütök mindent rendbe hagyok a szobákat is kitakaritom hogy segítsek! Mégis beszologat meg flegma bunko. Szerintetek mit tegyek?

2012. máj. 20. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyutt laktok az anyukaja hazaban?
2012. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem? szted normális ez a nő? mindent megteszel /állításod szerint/ hogy flottul menjenek a dolgok, de ő flegmáskodik. szerintem nem vagy szimpi neki. adj neki időt és ne flegmázz vissza mert te vagy a csicska, ő meg a nagy mamma. idővel biztos rájön, hogy rendes vagy, csak türelem. ne próbáld felvenni a kesztyűt, esélytelen.
2012. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nehéz így válaszolni. Jó lenne tudni, milyen idősek vagytok, mióta vagytok a barátoddal együtt. Lehet, hogy még túl fiatalnak tart titeket az együttlétre, de az is lehet, hogy az nem tetszik neki, hogy ott, az ő konyhájában, lakásában te főzöl, te takarítasz stb. (Mellesleg az ilyesmin én biztosan kiakadnék, és nemcsak flegmán válaszolgatnék, hanem nagyon keményen kimondanám a véleményemet)
2012. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
laktunk de mivel még csak 20 vagyok és tanulok nem dolgozok és nem tudtam neki annyi pénzt adni amennyit kért havonta.. volt hkevesebbet adtam és amikor egyedül voltam vele szóvá tette így vissza költöztem anyumékhoz... de mivel abba a városba járok iskolába igy nagyon sokat vagyok ott és alszok ott.. gondoltam rá h már ez zavarja!
2012. máj. 20. 14:16
 5/13 A kérdező kommentje:
lassan 4 éve vayunk együtt amugy mind ketten 20 évesek vagyunk
2012. máj. 20. 14:17
 6/13 anonim ***** válasza:
ertem. mondd meg neki a szemebe, hogy mostantol nem segitesz be neki semmibe, amig boscanatot nem ker a viselkedese miatt.
2012. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
többször volt oylan h a párom mondta a viselkedése miatt hkéjen bocsánatot erre ő hogy dehogy fog...
2012. máj. 20. 14:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz. Majdnem ugyan az, mint ha ott laknál, csak most még annyival sem szállsz be a közösbe, mint akkor, amikor ott laktál.
2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
viszek magamnak kaját.. reggelit a suliba szalámikat .. itthonrol is küldenek anyumék húst meg minden félét
2012. máj. 20. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ott alszol, ha ott eszel, ha ott engeded a fürdővizet, stb. akkor bizony ezekbe a költségekbe arányosan kell beszállni. Az minden szülőnek természetes, hogy a saját gyermeke ilyen jellegű költségeit állja amíg tanul, no de 4 év óta még egy plusz fő, lehet hogy a család költségvetésébe egy kicsit bezavar.
2012. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!