Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell ilyeneket kitalálni...

Miért kell ilyeneket kitalálnia a leendő anyósnak?

Figyelt kérdés

Öcsém jelenlegi barátnője akivel az esküvőt tervezik zsidó származású.

Egy helyen dolgoztak úgy ismerték meg egymást azonban öcsém nagy antiszemita hírében állt és ezt a lány is hamar megtudta, és nem volt neki szimpatikus mint mostanra kiderült ő mindent elmesélt az anyukájának, plusz nem is volt neki szimpatikus öcsém már csak a zsidóellenessége miatt sem.(ami persze erős túlzás,hogy zsidó ellenes volt)

Aztán hosszú hónapok alatt sikerült egymásra találniuk és már 2 éve együtt vannak,felmerült már az esküvő gondolata is.

Az anyuka pedig teljes mértékben ellenzi ezt mert ő erősen vallásos a férje nem, a családban csak ő vallásos és neki az megengedhetetlen,hogy egy nem zsidóval házasodjon a lánya aki ráadásul szerinte még gyűlöli is a zsidókat és mindent megtesz azért,hogy ne legyen esküvő.

Mindig kitalál valami ostobaságot ,most az a legújabb,hogy öcsém majdnem elgázolta őt autóval mert szerinte egy ugyan olyan autó mint ami öcsémnek van őt kis híján "halálra" gázolta (szerinte halálra gázolta volna HA elüti) de persze nem öcsém volt mert akkor éppen dolgoztak a lányával együtt amikor a leendő anyós szerint ez történt...de szerinte csak öcsém lehetett...

Meg rengeteg mindent mesélt már ez most csak az aktuális folyton hazugságokat talál ki -és ez a mellett,hogy sértő igen csak zavaró már a mi családunk számára is...



2012. máj. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem valami következetes az öcséd..
2012. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg anyós pajtásnak, hogy Isten utálja a hazugokat, rosszindulatúakat, akiknek nincs könyörület a szívükben.

Máskor ha megy a zsinagógába ájtatoskodni ne felejtsen el bocsánatot kérni.

2012. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy őt valóban majdnem elgázolták, és onnét kapta az ihletet,de 100% hogy nem öcsém volt, mert ő igen csak messze volt onnét...és amilyen őrült egy asszony lehet,hogy elhiszi a saját hazugságát.
2012. máj. 21. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez a testvéred problémája, nekik kell megoldani. Én is volt, hogy nyakamba vettem a családon belül mások gondjait, egy csomó energiát belefeccöltem, semmi értelme nem volt, mert én képtelen voltam elsimítani a dolgokat helyettük. Anyóspajtást is meg lehet érteni, nem szívesen lennék a helyében. Szerintem ő már csak ilyen marad.
2012. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Hm de kiütközött a zsidósága :'D
2012. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!