Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha az 'anyósjelölt'...

Mit tegyek ha az 'anyósjelölt' utál?

Figyelt kérdés
5és fél éve vagyunk együtt a párommal, akivel jó kapcsolatban vagyunk szeretjük egymást.1 hete volt az eljegyzés, ami engem váratlanul ért mert nem számítottam rá. Szüleim tudtak róla, még a gyűrűt is látták,rendkivül örültek ennek és a párom is említette az anyjának az eljegyzést (aki eléggé régi módi) de ekkor még nem mondott semmit, azt hitte nem komolyan beszél ő erről. Mikor elmentünk elújságolni a hírt, ideges lett és gratuláció helyett közölte hogy ő cseppet sem örül ennek, és hogy a párom már nem is avatja őt be semmibe, ő mindent utólag tud meg, meg hogy ezt nem így szokás.. és igazi undorral VÉGIGMÉRT.. Azóta a helyzet romlott, a párommal veszekszik vagy nem beszélnek, és kitalál rólam mindenféle sztorit hogy az elmúlt időszakban miket tettem, felnagyítja az esetleges rosszabb tulajdonságaimat. pl. hogy csinos vagyok, szerinte kelletem magam, meg hasonlók.Pedig udvarias és segítőkész vagyok vele, tudok főzni sütni és nem esik nehezemre dolgozni.Nem tudom mit tehetnék! mi a legjobb viselkedés ilyenkor? Hagyjam rá? vagy álljak ki az igazamért? előre is köszi 22L

2012. aug. 24. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ülj le vele beszélni, hogy mama ugyan mi az isten baja van. Nem fogod ellopni a kisfiát, hanem a felnőtt férfi fiával akarod egybekötni az életed...
2012. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyeneket le kell sz*rni ez a megoldás
2012. aug. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
hát figyi, nagy általánosságban sz.rd le, senkinek sem jó a gyűlölködés, az állandó feszültség. de ha elevenedbe talál vmikor, olyan dologgal bánt, ami igazán fáj és igazstágtalannak érzed, akkor állj ki magadért! lehet nem kedvelni valakit, de mindig van egy határ, amit még azokkal szemben is tilos átlépni, akiket nem szeretünk. na, ezt a határt védd, ha esetleg a párod anyukája nem hallott volna róla :)
2012. aug. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Jó esetben" csak hirtelen jött neki ez az egész és meg kell emésztenie. Azért a legtöbb anyának nehéz, csak vannak, akik intelligensen adják elő, vannak akik nem. Pl. Anyósomon is látszott, amikor a férjem bejelentette, hogy összeköltözünk, hogy fáj neki az, hogy el kell szakadnia a fiától, de kb. 1-2 nap alatt látszódott rajta, hogy megrágta magában és utána már nem volt semmi gond. Na most van, aki nem ilyen. Én javaslom, ülj le (üljetek le) vele beszélgetni, semmiképp ne ess neki, mondd el, hogy szeretitek egymást, szeretnéd a fiát boldoggá tenni, mint láthatja kitartotok egymás mellett, az 5,5 év ezt mutatja. Ezután már rajta a sor, hogy megbékéljen a helyzettel. Ha szerencsés vagy, akkor sikerül neki, ha nem, akkor onnantól kezdve sz.r a helyzet, akkor kellene egy lesz.rom tabletta és nem foglalkozni vele tovább. Az semmiképp nem megoldás, hogy az elején nem foglalkozol vele, nem próbálod meg megbeszélni. Nekem az első anyósom volt ilyen rosszindulatú, ő sajnos abba a csoportba tartozott, aki nem tud megbékélni.
2012. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Szörnyűséges ,hogy vannak ilyen beteg édesanyák akik képtelenek elengedni a saját fiacskájukat.Egoisták és végtelenül önzők pláne akkor ha a párod mondjuk egyke.Hány évesek vagytok?

Külön éltek tőlük?

Szerintem ezt a párodnak kellene elsősorban megbeszélni az édesanyjával,hogy legyen olyan kedves ne tegye tönkre életetek egyik legszebb pillanatát és örüljön neki ,hogy egy olyan lányt kap a fia mellé aki gondoskodik róla és szereti.Egyszóval álljon ki melletted teljes mellszélességben és akkor kapufa lesz a vénasszonynak!

2012. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

na...ismerős...csak nálunk apuka játssza ugyanezt...mert ő tudja meg utólag....fúr amúgyis a hátam mögött...a szemembe puszipuszi...felhivtuk őket, hogy mennénk, apuka kiborult, h ne hogy oda toljuk a képünket, mert ő akkor elmegy otthonrol...rá pár napra mintha mi sem történt volna...gratulált...fuhhh..én már most kiborulok...persze ennél még nagyobb gondok is vannak...mit lehet tenni? ha párod érti a dolgokat, melletted áll, akkor semmit...ne foglalkozz vele...komolyan...fölös ezen problémáznod..annyit nem ér, hogy te légy idegbeteg tőle...:)

24L

2012. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%

nálunk az "anyósjelölt" odáig elment, hogy felajánlott a páromnak, akivel közös albérletben lakunk, hogy odaadja a lakását a fiának, ha elhagy engem, és keres magának mást... nálunk sincs mibe belekötnie, egyszerűen csak rühell és képes anyagilag és érzelmileg ártani inkább a páromnak, csakhogy valamilyen módon rákényszerítse, hogy elhagyjon...hál isten kitart mellettem a Kedvesem, de én érzelmileg teljesen kikészülök ettől az igazságtalan helyzettől és szüleim tartják bennem a lelket, hogy lesznek Ők kettőnknek is inkább szülők, csak nyugodjak meg, nem árthat nekünk....számomra nem anya az ilyen, mert önző érdekeit tartja szem előtt, átgázolva bárkin, csak hogy az legyen amit Ő akar....Kedvesem abban is ultimátumot kapott, hogy családi eseményekre csak nélkülem jöhet, nagyot nézett, mikor azt a választ kapta, hogy akkor ritkán találkozunk anyukám :-).....

a lényeg, hogy azt ne engedd, hogy a kettőtök kapcsolatába vitaalap lehessen az "anyós", mert akkor anélkül nyerte meg ezt a harcot, hogy ott lett volna egyáltalán....remélem a párod nem felejti el, hogy nem ő veszít, ha az anyja nem beszél vele, hanem az anyja veszíti el a fiát!!! szar lesz majd egyedül megöregedni, a párod mellett viszont Te mindig ott leszel!!! ki is veszített akkor? sok szerencsét és kitartást....nem vagy egyedül....Veled vagyunk :D

2012. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vaszily katalin ***** válasza:
0%
nem az anyoshoz mészférjül.
2012. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) aranyosak vagytok. Külön élünk, és az anyja már nem beszél vele egy ideje, és azt mondta hogyha ha ennyire akar engem, akkor gondoskodjak róla én.(főzés, mosás) nem tudom mit tegyek. Mert teljesen összeomlok ebben a hülyeségben...
2012. aug. 29. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:

dehogy omlasz:) szépen fözöl, mosol...takaritasz mint ahogy amúgyis...és kész...nem törödsz a dolgokkal:)és kész:) ne idegeskedj emiatt mert csak neked rosszabb...tudomtudom nehéz...de nem lehetetlen hidd el!

24L

2012. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!