Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? 4hónapja együtt...

Mit tegyek? 4hónapja együtt élünk a párommal. Szüleinél lakunk, közös házban külön bejárattal, de még sincs nyugalmunk. Az anyja állandóan bejár hozzánk, naponta 20x biztos. Mindenbe beleszól, mindent ő akar irányítani. Nagyon durva dolgokat művel.

Figyelt kérdés

Ellenöriz minket.pl.:

meddig tévézünk,mit hova rakunk a szekrénybe,múltkor megkérdezte van-e óvszerünk,mert majd ő vesz.

kopogás nélkül jár be hozzánk,az se zavarja,ha épp öltözöm,mert kora reggel mindig beállít.akk sem megy ki,ha ép egy szál bugyiban vagyok.

Kérlek segítsetek,mert nem bírom!!

Mit tennétek a helyemben?



2012. szept. 21. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

A párod mit szól mindehhez?


Ha zavarja, ha nem, mindenképp ülj le, és beszélj vele, hogy állítsa le az anyját, mert ez így nem normális. Ha ő beszél az anyukájával, talán veszekedés nélkül meg lehet oldani a problémát.

Ha a párodat nem zavarja a helyzet, kérdezd meg, ő mit érezne, ha a te édesanyád csekkolna le benneteket napi 20x.

2012. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Zár nincs?


Egyébként soha nem költöznék párom szüleinek a házába, egy telekre, de még a szomszédba sem. Szeretem őket, és 100%, hogy nem mászkálnának hozzánk naponta, de akkor is kell a tér...

2012. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Minek költöztél oda?


Én párom szülei is ilyenek,de meg se fordult a fejemben oda költözni,hiába jönnénk ki jobban anyagilag mint az albérlettel,pedig nagyobb helyünk lenne mint most

2012. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Tudod kérdező,sajnos az a gáz,hogy vagy megszoksz,vagy megszöksz,ugyanis addig nagyon ugrálni nem lehet,míg abban a házban vagytok,ami a szülőké.Persze szólni,megbeszélni,ha olyanok a szülők nyilván lehet,de nem hinném,hogy a párod édesanyja ilyen lenne.Aztán meg majd jön a "ha nem tetszik a rendszer,el lehet menni" duma,ami meg végülis jogos,mert ugye ez az ő házuk,mégha a bejárat külön is van...
2012. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Hiába van külön bejárata az akkor is a szülők háza. Az anyja úgy gondolja, hogy az az ő háza és akkor meggy benne oda amikor akar hisz az övé.

"Mit tennétek a helyemben?"

Soha az életben nem költöznék össze az anyós jelölttel.

2012. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

jujj de rossz lehet! mi is külön bejárattal vagyunk a szüleimnél. és ők nem ilyenek. mégis marhára zavar hogy nagymamám sokszor bejön, pedig kopog.

megértem a gondod, nem tudok sajnos semmi javasolni :(

2012. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

nem az volt a kérdés, hogy összeköltöznétek-e anyóssal, hanem az, ha már így alakult, mit tegyen a kérdező...


Hát jó kérdés volt, hogy zár nincs? én biztos, hogy bezárnám az ajtót, aztán jöhet, ahogy akar. Először a párodnak kellene vele beszélni, ha nem használ akkor közösen, bár ugye függ attól, hogy a párod hogy a párod mit szól mindehhez.

2012. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

"nem az volt a kérdés, hogy összeköltöznétek-e anyóssal, hanem az, ha már így alakult, mit tegyen a kérdező..."


De nem alakul így ha nem költöznek össze. Mért kényszer összeköltözni vagy mi?

2012. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez az óvszeres duma tényleg állati ciki :) nem is értem anyukát hogy lehet ilyen pofátlan.


Nos, elsőnek, bár sok reményt nem lehet fűzni hozzá, a párodnak kéne megmondani neki, hogy kéretlenül ne jöjjön át. Ha akar valamit, akkor kopog és megvárja míg kinyitjátok, és akkor is naponta egyszer jöjjön. Ha csak az lenne, hogy benéz a szekrénybe, meg hogy van-e kajátok, akkor azt mondanám, hogy túlaggódó anyuka, aki jót akar :) de ez az óvszeres dolog már nem ezt takarja...


Ha ez nem segít, akkor a helyedben én is megmondanám neki finoman, hogy mi a pálya. Ha ez se segít, mielőtt elköltözöm lehet hogy bemennék hozzájuk mikor tévéznek, egy pohár szörppel meg szívószállal, feldobnám a lábamat a dohányzóasztalra és hangosan szürcsölnék és nézném a tévét velük. Majd mikor rámförmed anyuka akkor megkérdezném, jaj, zavar? nem gondoltam... De hát tudod engem meg az zavar hogy berontasz hozzánk mikor épp egyszál bugyiban vagyok és számon kéred hová tettem a melltartómat... Hátha így leesik neki :) bár ez már a végső megoldás. A következő a költözés, pasival vagy pasi nélkül.

2012. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Az ilyet sosem értettem, ha nem jó az anyóséknál költözzetek a te szüleidhez! Vagy menjetek albérletbe, vagy vegyetek egy saját lakást!
2012. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!