Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám leállítani...

Hogyan tudnám leállítani anyósomat, hogy ne szóljon bele az életünkbe amíg nálunk lakik?

Figyelt kérdés

Anyósom eltörte mindkét lábát, ezért hozzánk költözött mert nem tudja ellátni magát és a kórház is közelebb van. Ez eddig rendben van, természetesen segítünk neki.


DE. Mindenbe beleszól. A gyerekek napirendje, ruhája, miért azt játsszuk velük és nem amazt, mit főztem és hogy kellett volna stb.


Most adódott egy lehetőség a munkahelyemen, mehetnék 6 órában dolgozni. Ez nagyon jó lenne, mert anyagilag nem okoz gondot viszont többet lehetnék a gyerekekkel, tudnám vinni őket foglalkozásokra.

Anyósom szerint ez butaság, nem fog a fia eltartani mert nekem büdös a munka.


Persze elfogadom az állást, férjem is kiáll mellettem, de az anyjával nem akar összeveszni. Azt mondja, ezt a pár hetet már kibírjuk, ne foglalkozzak vele.


Mit gondoltok?


2013. máj. 15. 16:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Bírd ki és ne szólj semmit mert abból nagyobb veszekedés lesz.
2013. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
De most akkor mi a gondja? Elmész dolgozni. Az a baj hogy 8 órában mész? Hát mit foglalkozol már vele? Hagy károgjon a banya.
2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Részvétem, ez iszonyú. Nagy faék lehet.
2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
* jav: hogy NEM 8 órában mész...
2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Mondd! A férjed hülye vagy néma, vagy mi a bánatos tök baja van, hogy nem rendezi le az anyját?
2013. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok ilyen csendes, elnéző, megbocsátó. Talán ezért is nem próbálkozik ilyesmivel be nálam senki. Még a saját anyám sem. Én szemtől-szemben mondom meg, ha bajom van. Ha ő lenne az anyósom, neki is megmondanám, hogy azért van itt, mert egyedül per pill. életképtelen, de kikérem magamnak a beszólásait, és vagy viselkedik rendesen, vagy hazamegy és fizet magának bejárónőt és ápolónőt. Az én házam, az én váram. A tiszteletet pedig elvárom. Nem tetszene neki, de legalább nem én kapok gyomorfekélyt. Kapjon ő, ha akar!
2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem állandó a helyzet, mert pár hét és felépül és megy haza (ugye?) így az egyik fülemen be a másikon ki módszert alkalmaznám.
2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Max a férjeddel együtt leültök az ágya mellé és megmondjátok, hogy ez a ti életetek, akárhogyan is látja ö, ebbe ne szoljon bele. Szépen nyelje le a véleményét! Azt is elhiszitek, hogy csak jot akar, de akkor is csak nyelje le! Ha nem boldogultok, majd kikéritek a tanácsát, de addig ne szoljon semmibe se bele, kivéve, ha sörgös segitségre szorul.
2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg unatkozik, és szeretné magát hasznossá tenni, és ezért osztogatja a tanácsokat kéretlenül. Én nem látok ebben rosszindulatot, de azt is látom, és el tudom képzelni, hogy nehéz a helyzet.

Megértem a férjed is, hogy nem szeretne összeveszni az anyjával. Mennyi ideig marad még anyósod?

2013. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
O.o
2013. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!