Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom szeretni az anyósoma...

Nem tudom szeretni az anyósomat. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, 1 éve vele is lakom, anyagilag viszonylag független vagyok a páromtól, ő azonban még csak most fejezte be a sulit, így az elmúlt 1 évben őt gyakorlatilag a szülei tartották el. Úgy tűnik, lassan lesz munkája szerencsére. A problémám az, hogy az anyósjelölt nagyon gyerekként kezel minket (persze az ő szemében azok is vagyunk, de csinált olyat, mikor eljött hozzánk látogatóba, hogy elkezdett alakot pucolni, mert neki az a hobbija...). Úgy tűnik, mintha annnnnnyira szeretne engem, mindig vesz ruhákat, ékszereket, kérdezi, hogy mit főzzön... de nekem ez annyira mű. Az a helyzet, hogy engem sosem szeretett páromon kívül nagyon senki (szüleim sem), és számomra nem tűnik valósnak ez az egész, amit az anyósjelölt csinál. Örülök, hogy nem piszkál, de úgy érzem, nem is őszinte.


Szerintetek hülyén látom?


2013. jún. 12. 18:14
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
*mindig minden a feneked alá...
2013. jún. 12. 20:29
 22/37 anonim ***** válasza:
68%
Megeshet, hogy tényleg segítőkész és kedves az anyósod, de félreérted őt, viszont az is lehet, hogy csak megjátszott a dolog, és a megérzéseid nem csalnak, próbálja eljátszani, hogy kedvel...nos, ha tényleg szeret, akkor nincs baj, ha meg nem szeret, akkor meg talán még mindig jobb, hogy próbálja takarni, mintha utálatos lenne veled nyiltan. Egyébként meg kedvesen lehet neki mondani, hogy pl. hagyja csak az ablakot, ő most itt vendég! Inkább beszélgessetek! Ilyenkor oda is mehetsz hozzá, elpakolhatod az ablakpucolót, és leültetheted. Őszintén nekem sem tetszene, ha így viselkedne! Ha nem kérted hogy segítsen, akkor az bizony erőszak! Lehet jó indulatú ugyan, de erőszakos viselkedés mindenképp...jó lenne ha észrevenné ezt!
2013. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
22-es! Köszönöm! :)
2013. jún. 12. 20:31
 24/37 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem tulreagalod, es feleslegesen gyartasz elmeletet arrol, hogy bizzos nem szeret es csak megjatssza magat. Miert tenne? Es meg penzt is koltene ekszerekre? Inkabb huzd be a sundisznotuskeid, es orulj, hogy nem fur a parodnal....
2013. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem menj át a Drága Mamához, és állj neki a mosdót kisikálni, vagy elmosogatni. "


Hát én tényleg kezdet elgondolkozni azon, hogy én nem ebbe a világba élek. Van olyan aki még nem mosogatót anyósnál?

Meghív vendégségbe egy ebédre, akkor sem?

2013. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
73%
Utolso, egyet ertek veled. En is takaritottam mar a volt parom szuleinel...nem volt sertodes sosem....
2013. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én olyan boldog lettem volna, ha 36 év alatt anyósom csak egyszer megjátszotta volna magát, és nekiáll ablakot pucolni nálam...de ilyen soha nem fordult elő, egy szalmaszálat sem tett odébb nálam soha.

Én se szeretem, de én azért, mert soha nem nézett minket semmibe. Ennek ellenére én mindig alkalmazkodtam hozzá, ma meg már idősek, betegesek, segítek mindenben, hurcolom őket egyik orvostól a másikhoz, mert mégiscsak a férjem szülei (akinél jobb embert még nem sokat láttam), de szeretni nem tudom (Tett is róla a hosszú évek során), de már öregek, betegesek, azt hiszem, már csak szánalom van a szívemben. Nem tudok olyan lenni hozzá, mint ő volt hozzánk, a gyerekeinkhez.....amiben tudok, segítek, de szeretni nem tudom. Ez van(:

2013. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
49%
Azt amúgy látom, hogy sok a látszat ember...Nos, azért mert valaki ajándékokat vesz, elmosogat, segít, még közel sem bíztos, hogy szereti is a másikat! Engem nem szeret a párom anyja, éreztem rajta mindig is, meg párom el is kotyogta...mégis megdícsér ha csinos vagyok, felköszönt szülinapomkor stb..:) Látszat...semmit nem jelent...Szóval, a kérdezőnek is lehet hasonló megérzése, nem kell támadni itt!
2013. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
49%
Gondoltam, hogy le fognak pontozni, csak nyugodtan, látszat emberektől nem is vártam mást. :)
2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
16%
Sajnallak, utolso, hogy nem szeret az anyosod, bizonyara megvan az oka ;)
2013. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!