Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Legszivesebben pofán vágnám a...

Legszivesebben pofán vágnám a barátom anyukáját! Mit képzel ez a nő magáról?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátom 18 lesz nem soká. Tizenegy hónapja vagyunk együtt, elmondhatatlanul szeretjük egymást :)

Viszont van egy drága jó anyja aki nem normális. Bolond.. teljesen hülyén nevelte a barátomat... már amennyire nevezhetjük nevelésnek. Mivel több mint 3évig nevelőotthonba volt, mert nem volt pénze eltartani Őt és inkább elvitette.. most komolyan milyen ember az ilyen?! még az állatok se dobják el a gyereküket.. hanem küzdenek érte.

De nem is ez a legnagyobb baj..

Egy ideig megjátszotta, hogy mennyire szeret.Persze tudtam, hogy nem őszinte szeretett de nem szóltam semmit, mert tekintettel voltam a barátomra. Az én szüleim nagyon szeretik (őszintén) a barátomat.. örülnek, hogy ilyen kedves fiút találtam és az anyukáját se bántottak még soha.. Pedig lenne miért.. de megértik, hogy 55évesen, egyedül nehéz eltartani egy gyereket.. sokszor adtunk is már neki "kölcsön".. de egyszer sem adta vissza.. mert nekünk úgy is sok pénzünk van.. Ja, és még el is mondja a hátam mögött minden k.rvának az anyámat, mert 38évesen felveszi a magas sarkú cipőt.. meg olyanokat mondogat mindenkinek, hogy nekünk azért tellik minden hónapba új cipőre meg új ruhákra mert anyukám az apukám háta mögött összefekszi mindenkivel és azok pénzelik..persze ez nem igaz. Anyu egy közeli nagyobb városba dolgozik egy konyhán.. Nem tudom, hogy képzelte, hogy nem halljuk ezeket vissza mikor egy kisvárosba lakunk.. tegnap betelt az a bizonyos pohár és a szemébe mondtam minden bajomat.. erre majd nem megütött (ha nincs ott a barátom) és megtiltotta, hogy lemenjek hozzájuk, ami nem is baj, mert amugy is utáltam nézni azt az ellenszenves, okoskodó nagyfejét és így legalább nem kell mindig kifogásokon törni a fejem, hogy mért nem megyek.Meg végre a barátom is látja, hogy milyen a drága anyucija.. mondjuk miótta elvitette azóta nem is szereti Ő se.. de nem tud hova menekülni, mert bár mi sokszor mondtuk, hogy hozánk bár mikor jöhet, Ő nem akar, mert még tanul és nem akarja, hogy mások azt higyjék csak kihasznál minket.Pedig az anyja még a kaját is sajnálja tőle(!)..meg van amikor napokig nem is beszélnek.Sokszor sír, amiért ilyen az anyja de az apjára se tud számítani, mert azt se tudja az anyja pontosan, hogy ki az apja..és akkor még az én anyukám a k....-.-

gyűlölöm Őt.. tiszta szívből.


2013. jún. 18. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
93%
mi a kérdés?
2013. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
84%

"Mivel több mint 3évig nevelőotthonba volt, mert nem volt pénze eltartani Őt és inkább elvitette.. most komolyan milyen ember az ilyen?! még az állatok se dobják el a gyereküket.. hanem küzdenek érte."



Jobb lett volna ha éhezik otthon?

2013. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
51%

Hát basszus. Oké, az anyja nem normális. Bár azzal egyetértek, hogy ha nem tudja eltartani a gyereket, akkor annak állami gondozásban jobb helye van, mert az éhezés sajnos nem megoldás.


De hogy te sem vagy jobb, az biztos. 17 éves kis szarosseggű létedre szappannal kellene kimosni a szádat, az biztos!


Nem akarom védeni ezt a nőszemélyt, de azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy te egy percig is kedves lettél volna hozzá vagy egyszer is normálisan szóltál volna hozzá, még mielőtt a szüleidet szidta.

2013. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
47%

Kislány! Csitulj le egy kicsit. Elhiszem, hogy nagyon fehúztad magadat, de ilyen stílusban köpködni nem szabad.

Baromira nem tudsz még semmit az életről ahhoz, hogy így elítélj egy másik embert, akinek az életéről, körülményeiről feogalmad sincs.

Amilyen stílusban itt írogatsz még meg is értem azt a nőt, hogy felkapta a vizet és lekevert neked egy nagyot, ha ilyen minősíthetetlen stílusban sértegetted őt.

2013. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, végigolvastam, de én sem értem, most konkrétan mi is a kérdés?
2013. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
69%
Vágd pofán.
2013. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Ti, hogy beszélnétek arról, aki elmondja az anyukátokat mindenek amikor a szüleim mindig segítettek rajta amikor bajban volt.
2013. jún. 18. 15:18
 8/71 anonim ***** válasza:
81%
Anyós pajti irigykedik anyukádra,amiért olyan fiatalos és csinosan öltözködik :))))))).Amúgy meg szerintem igyekezzetek minél kevesebbet lenni barátodéknál,hadd főjön a levében :D.
2013. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
84%
Én sem tudom h akkor most mi is tulajdonképpen a kérdés. És minek írtad ide, miben kellene segítség. Szerintem üljetek össze (a két család meg mindenki) és beszéljétek át dolgot.
2013. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
85%
miért ne költözheten hozzátok a fiú? beszéld rá. legalább te is megismered lakva, ha örökölt valami nünüt anyukájától. csak nehogy ne tudd kirakni, ha véget ér a nagy lamúr
2013. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!