Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen háziasszony vagy te ha...

Milyen háziasszony vagy te ha szabadság alatt nem főzöl? Kap fiam rendesen enni?

Figyelt kérdés

Ezt kérdezte anyósom :

Előzmény : mind ketten a férjemmel szabin voltunk mult héten : Megbeszéltük mi ketten héten nem főzünk ott eszünk ahol leszünk : Kirándulni ,horgászni ,és strandolni voltunk :

Anyósom ezt megtudta ,és felhívott ,hogy nagyon nagy költekezésbe verem a férjem : Nekem is van saját fizetésem :Ja és közös kassán vagyunk . Reggel mentünk késő este jöttünk haza . Anyósom szerint minden nap mikor haza értünk főznöm kellett volna ,és vinni a kaját magunkkal : Az 5 nap alatt 15000ft költüttünk kajára : A férjem jól kiröhögte saját anyát ,hogy ,milyen hülyeségeket hord össze . Mellém állt : egyébként évközben meló után szoktam főzni nem biztos ,hogy minden nap főzök : van amikor 2 napra van kaja. Nekem azért szarul esett . A férjem még soha nem halt éhen mellettem a 3 év alatt igaz nem 150 kg csak 85 kg ..


2013. júl. 30. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Én mondjuk közölném vele hogy ehhez neki k_rvára semmi köze,de hagyjátok rá, az a legegyszerűbb.
2013. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
és mi a kérdés? Még a férjed is melletted állt, tehát szerinte is hülyeséget mondott anyósod. Bosszantó igen, de azért túl lehet élni :D
2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

ne viccelj már

miért veszed fel egyáltalán a dolgot?

anyósodat már az elején le kellett volna rendezni

2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
És most akkor mi a kérdés pontosan?
2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, had háborogjon! :) Ha főztél volna, akkor másba köt bele! Nektek így jó volt, a férjed kiállt melletted, anyósod meg duzzogjon ha akar! Neked is szabadság volt, ennyi belefér, nincs ebben semmi kivetnivaló! Ha meg annyira félti a fiát, hogy éhen hal, mért nem főzött neki ő, ahelyett, hogy hisztit csap?
2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem volt jobb dolga, mint vitát kezdeményezni, szerintem se foglalkozu ezzel.

Amúgy meg vannak olyan családok, ahol nem hogy főtt étel nincs, de még ahhoz való sincs, tehát ők valóban éheznek, ...

2013. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindekinek !!

A kérdés valójában nem is tudom mi lenne : Csak annyira abszurdnak tartom az egész kérdést : Anyós részéről..

Vagy is inkább az lenne a kérdés kérdezett már tőletek valami olyat kedves mama amin fenn akadtatok ?

A férjem azt is mondta neki ha befizetünk ,volna valahova valamilyen utra szállodába akkor is vigyünk kaját magunkkal ? Szerintem nem tetszett neki ,hogy lógatom alábam és pihenek..

2013. júl. 30. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nyilván anyóspajti azt szeretné, hogy egész nap fodros köténykében pattogj a fia körül

de szerencsére nem áll ott melletted :D

2013. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy rosszul esett, de ne foglalkozz vele :) Én most épp főzök, mert még itthon vagyok a gyerekekkel, de ha jövőre intézményben lesz mind a 3, és ott esznek meleg ebédet, akkor tuti nem fogok a 8 óra munka után még főzöcskézni. Férj meg nagyfiú, ha meleg kajára vágyik, akkor felmegy a munkahely éttermébe vagy megoldja. Gyerekek előtt sem főztem minden nap. Egyetlen egyszer bepróbálkozott anyós, hogy ugyan, fél óra feltenni főni. Mondtam, hogy igen, és a fiának is pontosan annyi a 8 óra munka után, még előbb is ér haza mint én. Húzta a száját, de gyorsan helyre tettük.


Ne foglalkozz vele, és ne vedd magadra :)

2013. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg biztos kikértem volna magamnak, hogy frászt vagyok háziasszony, dolgozó nő vagyok, aki épp szabadságon van :))) A háziasszony szótól még a hátam is borsódzik, komolyan :D
2013. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!