Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nézi a párom, és az...

Miért nézi a párom, és az anyja semmibe a terhességem? Anyós örökbe fogadta a páromat, mert nem lehetett gyereke. Neki a terhesség nem jelent semmit. Ő a világ legjobb anyja, saját véleménye szerint. Nekem mindent bírni kell.

Figyelt kérdés
Úgysem lesz baja a gyereknek.Ha eddig megmaradt,akkor már nem mehet el.Hozzáteszem,3vetélésem volt ezelőtt.Mindent megcsinálok itthol,a párom nem segít.Ha az anyjához megyünk,ott is csak véleményezik mindent anyós.8Hónapos kismama vagynok,ma megkaptam a páromtól,hogy bezzeg az xy még dolgozik,pedig csak pár héttel fiatalabb a terhessége.Estére már szét szakad a hátam,pihennem kellene,mert görcsölök sokat,de nem lehet,mert akkor az van,hogy ez nem betegség.Ki akaszt,hogy senki nem nézi,azt,hogy hogy érzem magam.
2013. aug. 12. 00:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Veszélyeztetett terhes vagy? Ha igen, akkor az más, ha nem, akkor meg tényleg nem kellene túlozni, hiszen ez tényleg nem betegség, hanem állapot!
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Te is jónak szülsz, sajnállak :( Talán beszéld meg vele, bár az ilyenek úgyse hallgatnak az észrévekre. Csomó ilyen férfi ismerősöm van. Van egy véleménye, ami teljesen illogikus, 100 észérvvel megdönti bárki, de még akkor is ragaszkodik hozzá.
2013. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Veszélyeztetett terhes vagyok,a vetélések,és asthma miatt.Plusz nyitva a méhszájam.A párom ezt az idiótaságot csak most kezdte,de ez a:mozgás nem árt...elhangzott az anyja szájából is ezelőtt,most pedig a pároméból.Anyuka felől fúj a szél,fingja nincs a terhességről,de hülyeséget beszélni tud.
2013. aug. 12. 00:38
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon magasról letojnám a véleményüket. Viszont, ne haragudj, le kell írnom, mennyire sajnállak, mert elképzeltem, mi lesz szülés után. Az sem betegség, igaz, hogy majdnem kettészakadtál, és nagyon hosszú idő regenerálódni, a 6 hét lófütty, de szerintem neked a 6 hét alatt is ugrálnod kell majd - lesz egyáltalán időd a kicsire? Mi lesz így veletek?? :((((
2013. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Az a baja talán,hogy nem ő az igazi mamája a gyereknek,és jól tudja,hogy nem fog rá hasonlítani a gyereked majd.

Amúgy ne aggódj és pihenj többet!Túl stresszes vagy!Ja meg,hagyd el ezt a barmot.

2013. aug. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnállak. Csak azt nem értem, hogy miért az pofázik mindig, aki egy gyereket sem szült még??!!

A férjedet meg rángasd el magaddal a dokidhoz és kérd meg a dokit, hogy neki is magyarázza el az állapotodat.

2013. aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Végre egy terhes kismama aki nem a semmire nyávog! Kicsit állj ki magadért és a babáért! Szerintem fontosabbak vagytok ti, mint az, hogy anyós és a párod milyen hülyeségeket képzel be magának. Nem lehet hogy anyósod irigy rád? A párod akarta a babát?
2013. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ő a 2.babánk.A kislányomat sem látta anyósom 2éves koráig.Mondván,hogy talán nem is a fiáé.A párom akarta leginkább a kicsit,ezért sem értem miért nem érti meg ha elfáradok.Nem szoktam nyávogni,nem vagyok lusta,de talán elvárhatnám,hogy segítsen itthol.Még a kiságyat is én raktam,csavaroztam össze mikor megvettük.Biztos ,hogy irigy anyósom,ezért nem nézi semmibe,a terhes nőket.A kislányomat is lekiabálta 3évesen,hogy miért áll fel evés után az asztaltól,meg kéne várni,míg mindenki megeszi a kaját.Persze az ő gyerekei már 3évesen is tökéletesek voltak,mint ő.Egyébként pont tegnap kérdeztem a páromat hogy ha hazajövök a kórházból,akkor is ez lesz?Mert akkor fogom a gyerekeket és elmegyek egy hétre anyumhoz.
2013. aug. 12. 08:41
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Félre értettél szerintem. :) Nem rád értettem azt hogy nyávogsz. Rengeteg olyan kismama van itt akinek ha meg kell emelnie egy bögrét, leesik a gyűrű az ujjáról. A "bók" neked szólt, amiért te nem vagy ilyen.

Utolsó voltam.

2013. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Talán tényleg jobb lenne,ha szülés után anyukádhoz mennétek,ő biztos segítene neked,mert sajnos nem hinném,hogy ha szülés előtt ilyenek veled,akkor utána szerintem még rosszabbak lesznek,hiszen akkor mondhatják,hogy mit nyavalyogsz,nem is vagy már terhes.Az első babánál is ez volt?
2013. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!