Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosjeloltemet hidegen...

Anyosjeloltemet hidegen hagyja mi van velunk! Oruljunk neki?

Figyelt kérdés
Osszekoltozunk a parommal, honapok ota lakasfelujitasba vagyunk, sajat ket kezunk munkajaval szepitgetjuk a lakasunkat, melo utan kezdodik a masodik muszak a lakasban. Az van, hogy az en szuleim folyamatosan erdeklodnek, kerdezoskodnek hogy all a lakas, jonnek, segitenek, anyukam kuld fott etelt, mert meg nincs konyham. egy szoval mindent megtesznek, hogy minel hamarabb befejezzuk, es koltozhessunk. A parom szuleit mindez hidegen hagyja, egyaltalan nem erdekli oket hogy halad a fiuk, hol fog lakni stb. meg egyszer sem voltak a lakasban.Anyosom haztartasbeli, annyi a dolga hogy foz meg takarit otthon, megsem adott meg egyszer sem meleg etelt, vagy ajanlotta fel, hogy osszeut nekunk valamit, ne egyunk mindig szaraz kajat. Mar a finishben vagyunk, konyha, nappalli, halo be is van rendezve. A parom felhivta a noveret, hogy jojjenek megnezni. a valasz az volt, nem mert nem vagyunk osszehazasodva! A parom csaladja egyebkent az apjan, rajta es az occsen kivul jehova tanuja, ezert nagyon rossz szemmel nezik a kapcsolatunkat. Paromat bantja az egesz, es faj neki, hogy elutasitoak a szulei. 6 eve vagyunk egyutt amugy. Hagyjuk oket, majd megbekelnek?

2013. aug. 25. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, legalább nem szól bele semmibe! :)
2013. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, hagyd. De az se jobb ha megbèkèl és majd a nyakatokra jár. Tartsátok meg a tisztes távolságot, mostmár ne engedd hogy beleszoljon az életetekbe.
2013. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
meg mielott valaki belekot az ekezetek hianyba, gyorsan leirom, hogy nincs magyar billentyuzetem. bocsi :)
2013. aug. 25. 11:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jehova tanúi, akkor sosem fognak megbékélni. Ha lesz esküvő, akkor majd utána kitalálnak valami mást. Biztos rossz a párodnak, de szerintem még mindig sokkal jobb így, mint ha a nyakatokra járnának, és állandóan erőszakkal akarnának téríteni.
2013. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az anyja nagyon nem szeret engem, tobbek kozott azert, mert engem okol amiatt, hogy a parom nem keresztelkedett meg ebben a vallasban. miota velem van hanyagolja a gyulekezetet, ezt alairom, de en errol nem tehetek. sose mondtam neki vasarnaponkent, hogy ne menj, vagy talatam ki direkt programokat es hisziztem, hogy marpedig maradj velem. egyszeruen en nem kaptam vallasos neveltetest, es egy ido utan mar o se igenyelte a gyulekezeteket. masodsorban azert nem szeret, mert lefekudtem a fiaval hazassag elott, most pedig meg ossze is akarunk koltozni hazassagon kivul.
2013. aug. 25. 11:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira de annyira irigyellek!!!!!

Megtortent Veled az a csoda amirol En csak almodozom!

ORULJ!!IGY NEM LESZ VITA A PARODDAL ES BEKESEN ELDEGELHETTEK A SAJAT OTTHONOTOKBA MINDENKI BELESZOLASA NELKUL!

Barmit teszel ugyse leszel jo...es nem kell az osoknek jehovaknak lenni...megy ez katolikusoknal is :-)

2013. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
En orulok is, hiszen mint irtam nem valami jo a viszonyunk, csak latom hogy a parom szenved ebben a helyzetben. 24 evig otthon elt, anyospajti az a tipikus fius anyuka aki kinyalja a felnott fiai popojat is, es egyik naprol a masikra most le van ejtve a parom. tojik a fejere, es ez ot nagyon bantja, plane ugy hogy az en szuleim meg igyekeznek.
2013. aug. 25. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyós nem szól bele semmibe? Nem jár a nyakadra? és ráadásul jehova tanúja?

Hurrá!! Én a helyedben pezsgőt bontanék, és imádkoznék az összes istenhez, hogy ez a helyzet így is maradjon :)

2013. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Már rosszul kezdődik. Örülj, ha távol maradnak tőletek. Addig van nyugtotok.

Ha mégis megtennék, akkor életfogytig hallgathatnátok a károgásukat, elégedetlenkedésüket, utasítgatásaikat, példálózásaikat, követelőzéseiket.

Tönkre tennék a kapcsolatotokat. Amiből amúgy akár még házasság is lehet. De nem azért, mert ők úgy akarják, hanem azért, mert egyszer majd ti, magatok akarjátok.


Ne törődjetek velük.


Örvendjetek, hogy a Te szüleid normálisak, és a lehetőségeikhez képest feltétel nélkül segítik hogy boldoguljatok.


Sok boldogságot! :D

2013. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A parod majd negszokja....Te csak elvezd!!!!
2013. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!