Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elősször megyek apósékhoz....

Elősször megyek apósékhoz. Miről beszélgessek velük ( látásból ismerjük egymást) meddig maradjak? Tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen. Ennyi.
2013. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Udvariasan, nem harsányan, nem kihívóan viselkedj, amennyire tudod add önmagad..

Egyedül mész?

Azt helyben megérzed mikor kell indulni..

2013. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy meddig maradj, az attól is függ, hogy mikorra vagy meghíva: ebédre, délutáni látogatásra, vagy vacsorára.

Ha csak délutáni látogatásra, akkor max. 1 órát maradj, ha határozottan nem marasztalnak tovább. Ha ebédre, vagy vacsorára, akkor 2-3 óránál nem illik tovább maradni. De ez a kialakult helyzettől is függ. Ha kellemes a beszélgetés, akkor marasztalni fognak. Gondolom, nem egyedül mész, hanem a pároddal. Ő tudni fogja, hogy mikor menjetek el.

Gondolj arra, hogy a leendő após és anyós is ugyanúgy izgulnak, mint te.

Sok sikert! :)

2013. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél érdeklődő, udvarias, segítőkész, kommunikatív, de ne beszélj túl sokat.
2013. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne játszd meg magad, légy természetes. Én mikor először voltam náluk, meg se tudtam szólalni, annyira paráztam. Látták rajtam, hogy stresszelek, ezért após öntött egy kupica pálinkát, így jobb volt. :)
2013. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden estre a bankszámlájáról érdeklődj !!!Netán csóró após csóró fia....
2013. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ők fognak kérdezni. :))) Mivel "idegen" helyre mész, talán készülj pár érdekes történettel, ha esetleg kifogytok a szóból. Újságcikk, netes hír, vagy egy finom süti elkészítése/ vacsora megfőzése, nyári élmény....
2013. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!