Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mi a megoldás?

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szoval van egy párkapcsolatom 11honapja,minden szép volt csak valami tortent nem tudom hogy mi az oka de a baratom szulei eltiltotak minket eggymastol,a szulei es pedig az anyós jelolt bantot engem a hátam mogott,le k.... mindenfelenek lehordot,elottem adta a rendes nott,en nem voltam szemet,es pofatlan se nem beszeltem soha tiszteletenul vele de viszont mar sokkat nyeltem,mi kulon elunk o a szuleinel en ithol,oszinten mikor szukseguk volt segitetem,inkabb nalam voltunk mint nalunk hisszen nem ereztem magamat jol naluk ereztem hogy nem szeretnek,a baratomat nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni,most 1honapja tortent a baj voltunk egy kissebb nyaralason ahova en nem voltam meghiva aztan az edesanyja meghivot azt mondta hogy o alja,elfogadtam es mentem is es mikor mentem a mozsdoig az edesanyja felhantorgata hogy vett nekem 1 uditot szerintem ez szemetseg volt,a lakast is mondta hogy fizeti o,az utat o fizete visszafele is hazajottunk es azt mondta hogy a lakas arat ami 10.000 forint en fizessem hisszen neki nincs ra penze,mondjuk o hivot meg de lenyegtelen kifizetem es ezek utan tortent az a unnszimpatia leginkabb o felole,es nem csak o felole hanem az edasapja felol is aki nem volt ott hiszen 3an utaztunk el.Haza jottunk es beszeltem a baratomal telefonon es azt mondta az edesanyja hogy miert nem szakit velem hisszen en csak b.... vagyok jo?!meg hogy jobbat is talalna tolem,es a baratom mondta hogy o szeret es neki nem kell jobb tolem,es hat ezt fojtata az apukaja is,vegul oda jutott a dolog hogy elertek a celukat es szakitot a parom velem mert azt mondta hogy neki nem megy az hogy mindig haza megy engemet halgason hogy blamalnak es ha nalam jon akkor engemet halgasson hogy felvagyok haborodva,eltelt 1het szunet es visszajott kibekultunk ,a kapcsolatunk el van titkolva szerintem meg is a szulei sejtik hogy eggyut vagyunk,reggen mindenap talalkoztunk ma mar van hogy nem talalkozunk 2 3 nap es ha talalkozunk akkor is max 1orat ul nalam,es elmegy.Nemtudom mit csinaljak,nemtudom hogy szeret-e igazan,azt se tudom hogy ez medig mehet igy,nem erzem jol magamat ugy hogy nem mer kiallni a kapcsolatert es igen is megmondja hogy szeret es nem titkolozni,a fb on is ki volt teve hogy egy par vaggyunk most mar azt is kivete hogy a szulei ne blamaljak erte.Kerek szepen mindenkit hogy komoly valaszokat adjon,tanacsot esetleg es bocsi a billenyuzetert!

2013. szept. 2. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magyarul?
2013. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtetem irni hogy,az anyos jelolt ezt a szemembe is elmondta hogy engemet k...tart es hogy o igen is azt mondta hogy csak ...vagyok jo massra nem,es hogy neki nem tetszik hogy mi mindig veszekedunk,de persze ez nem igaz veszekedunk de o mindent felnagyit es minden erdekli,en akor se voltam vele tiszteletlen csak azt mondtam neki hogy en nem bantotam ott akor o se bantson engemet hiszen nem csinaltam neki semmit,aztan jott azal hogy a parom edesapja se szeret,es hat erre az volt a valaszom hogy nem o kell szeressen hanem a baratom,es akkor elkuldot a hazabol a baratomnak meg azt mondta hogy koltozon el aztan eljottunk a baratom akkor ki allt melettem es vegul felhivta az edesanyjat hogy bocsanatot kerjen az edesanyja megbocsajtot neki es allitolag ''azt mondta hogy en se haragudjak ra hogy ugy viselkedet'' eezt a parom alitota en nem halottam ijet es nem is kert tolem bocsantot,ez utan meg a baratom szakitot 1hetre vele visszajott es hat azota titokba vaggyunk eggyut mar amennyit eggyut vagyunk!
2013. szept. 2. 22:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Valaki megírná két mondatban?
2013. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Áh tini. Két szóban össze lehet foglalni. Hallgass a szülőkre és hagyd ott, mert még túl ifjú vagy ehhez.
2013. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A lenyeg az,hogy a baratom szulei eltiltotak minket eggymastol eddig semmi bajuk nem volt hirtelen jott rajuk,20evesek vaggyunk mar,A szuleinek sikerult elvalasztani minket eggymastol de vegul kibekultunk persze titokba,nem meri felvalalni a dolgot nemtudom hogy miert ha tenleg szeret?
2013. szept. 3. 01:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hagyd a fenébe az egészet, és bocs, hogy ezzel jövök, de az, hogy teljesen összeszedetlen, zavaros a fogalmazásod és a helyesírásod csapnivaló 20 évesen (nem csak az ékezetek hiánya a gond!) az sajnos nagyon is minősít téged. Valószínűleg nem felelsz meg az "anyósjelölt" mércéje szerint a fiának, és az írásod alapján nem csodálkozom. Ezt azért mondom, hogy képezd magad egy kicsit, a helyesírásodat. Olvass sok szépirodalmat, hátha segít.
2013. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én csak megpróbáltam elolvasni az első mondatot egy levegővétellel. És majdnem megfulladtam.

Komolyra fordítva a szót: ha 20 évesen nem áll ki melletted, akkor nem biztos a dolgában.

2013. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Az ékezet hiánya a legkisebb gond. A helyesírásod förtelmes. Az irásjeleket nem ismered. Ezek miatt az írásos számomra értelmezhetetlen. Bocs!
2013. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A volt párod - mert csak volt, hiszen nem vállal fel nyíltan, csak eljár hozzád szeretkezni egy-egy órára-, egy gerinctelen senki. Mint a kedves szülei.


Állj a sarkadra, állítsd választás elé: vagy felvállal bárkivel szemben, a szüleivel szemben is téged tetőtől-talpig, úgy, ahogy vagy vagy takarodjon.



Ha együtt maradnátok, s összeházasodnátok, az egész életed erről szólna.


Én már most kirúgnám a francba.


Egy életed van. Ennél a zselégerincűnél csak jobbat találhatsz.

Az ilyen befolyásolható alak minden téren szban hagyna téged.

Akkor meg minek?

2013. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha sem neked, sem a barátodnak nem sikerül meggyőznöd a párod születi, hogy hagyjon benneteket élni, akkor nincs mese, költözni kell. Vagy hozzátok, vagy egy közös lakásba ketten. Ugyanis ahol az anyósék vannak otthon, ott az ő játékszabályai érvényesek.

Mindenek előtt azonban gondold át, a barátod valóban mindent megtett-e otthon az érdekeben. Valóban fel mer-e vállalni mások előtt? Valóban szeret-e? Ha egy kicsit is bizonytalan vagy, akkor ott valami hiba van már és lehet más irányba kéne terelni az életedet. Állj a sarkadra!

2013. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!