Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szörnyű dolog történt velem a...

Évi89 kérdése:

Szörnyű dolog történt velem a párom távolléte alatt, nem bírom feldolgozni elmondjam neki, vagy mit tegyek, gondolkodtam azon hogy elszököm az országból de szeretem és imádom a többi lent.!?

Figyelt kérdés

a férjem nagymamája tőlünk 250 km-re lakik,nem tudtam elmenni vele 5 napra mert dolgoznom kelett

sajnos egy enyhébb szívinfarktusa volt a nagymámájának, de hála Istennek jól van 75 évesen is virul.. :) na de nem ez a lényeg hanem amig távol volt a párom átmentem munka utám anyósomhoz (már tintás volt eléggé..)és vitába keveredtünk megvádolt engem azzal hogy félre lépek és félti a fiát stb..hiába tiltakoztam hajtotta hajtotta.. és olyan nagyot odavágott a fülemre hogy a 4.napja nem hallok rajta hozzá teszem én rá se emeltem a kezem.. ha ez nem lenne elég megfenyegetett azzal hogy telebeszéli a fia fejét mindenféle mocskosággal és szétszakít minket 6 év házasság után ha nem fizetek neki 250ezer forintot holnap után jön haza a párom nemtudom mit tegyek félek kimenni az utcára segítséég!!!!!!!!!!!!!



2013. szept. 4. 14:50
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
90%
Tehat anyós ütött meg es neked kellene fizetni??.? Okos egy no.... Ne foglalkozz vele.
2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, nem vagy olyan jó viszonyban a férjeddel, hogy elmondd neki mi történt? Én bizony azonnal felhívtam volna az eset után.

Fülészetre pedig menj el sürgősen, már aznap menned kellett volna, ott azt is mondd, el, hogy mi történt.

2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
94%

Azonnal menj orvoshoz, mert nagy valószínűséggel átszakadt a dobhártyád a halatalmas ütéstől. Talán helyre lehet hozni de lehet, hogy nem! Kérj egyúttal látletet, vagyis legyen nyoma annak, hogyan szerezted ezt a szörnyű sérülést. Elmondásod szerint anyósod iszik. Ezt nyilván a férjed, az ő fia is tudja. Ha igen, akkor azt is, hogy ilyenkor minden kitelik tőle, mert nem ura önmagának. Feltétlen mondd el a párodnak úgy, ahogy történt. Anyósodnak pedig ne adj egy vasat se! Ha a férjed szeret, ismer téged, melléd fog állni. Ha ezek után is az anyját pártolná és pénzt is adna neki, nos akkor ne tagaszkodj többé hozzá.

Menj csak ki az utcára, semmi rosszat nem tettél. Inkább vagy áldozat, mint bűnbak.

2013. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon a segítségeteket ezen őrlöm magam senkinek nem mertem elmondani,hát a párom az olyan szinten anyu pici fia hogy azt else tudnátok képzelni azt teszem amit mondtok nem fogok rettegésbe élni egy ilyen mocskos nő miatt
2013. szept. 4. 15:02
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz ez a legfontosabb! Mond el a párodnak mi történt, ha nem hisz neked, akkor pakolj és hagyd ott!
2013. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes 4 napig nem hallasz és nem mész orvoshoz? Most ez vagy egy gyenge trollkodás vagy hülye vagy és egyik sem jó...
2013. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen buta ember nincs, ez már az életképtelenség határa. LOL Ne menj orvoshoz semmiképp, sőt nyomban fizess az alkesz maminak, és reménykedj, hogy legközelebb is csak negyedmillát kér a piára.
2013. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a pénzt is be tudod bizonyítani neki.

Szervezd meg az anyóssal, hogy meg van a pénz, át szeretnéd neki adni. A férjed pedig legyen "láthatatlanul" a közelben és a saját szemének higgyen.

2013. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%

1. Menj orvoshoz, látlelet, stb.


2. Menj be a rendőrségre, mondj el mindent, majd ők tájékoztatnak a további lépésekről ill. adnak tanácsot az ügyben úgyis.

2013. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
66%

Orvoshoz mindenképp menj el, ha szerencséd van, nem maradandó a károsodás, de minél tovább vársz, annál nagyobb esélyed van arra, hogy örökre megsüketülsz arra a füledre! Látleletet is kérj.


ha a párod ennyire nem hisz neked, titokban csinálj hangfelvételt a telefonoddal, ha az anyóshoz mész. Már legyen odaléptetve, hogy csak a gombot kelljen megnyomnod, amivel indítod a felvételt. Előtte törölj ki minden fölösleges képet, videót, játékot stb., ami a helyet foglalja. És szándékosan tereld a beszélgetést kényes témákra, például erre a zsarolásra... De meg ne említsd félelmedben, hogy hangfelvételt csinálsz, mert még bedobja a telefonod a WC-be, és ezentúl sokkal óvatosabb lesz!

2013. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!