Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kaptam fel a vizet?...

Jogosan kaptam fel a vizet? Após probléma.

Figyelt kérdés
Amit tudni kell 1,5 éve vettünk a párommal kertes házat, mivel elég sok felújítás van így csak jövőre tudunk beköltözni és addig apósomék használják a kertet. De após nem tudja felfogni, hogy ez már nem így lesz jövőre, de ő úgy gondolja, hogy nálunk "fog" veteményezni. Ezt elmondtam a páromnak, hogy heti szinten felemlíti a témát, hogy ő oda akar veteményezni és kérdem mi a véleménye, erre ő "oké hallottam, mit mondjak erre?!" és ebből kb. az jön le, hogy semmi nem úgy lesz, ahogy ő mondta, hogy nem fognak hozzánk járkálni. Hogy tudnám diszkréten leszerelni az öreget, hogy fogja már fel jövőre nem úgy lesz, ahogy ő gondolja??

2013. szept. 14. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mond azt, hogy te szeretnél ott veteményezni magatoknak.
2013. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
"Kedves Papa!Értse meg,hogy ez a MI kertünk NEM PEDIG AZ ÖNÉ.A mi kertünben nem lesz semmiféle veteményezés"
2013. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Párom is mondta már, hogy ha veteményezünk akkor csak magunknak. De ezt nem bírja felfogni és továbbra is hajtogatja az ő elképzeléseit.
2013. szept. 14. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk nem lesz kulcsa a házhoz, úgy nehéz bejutni és kapálni :D
2013. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem is értem, hogy hogyan gondolkozhat néhány ember így. Mindenki használja a saját lakását, a saját kertjét. Ha másik emberét akarja használni, akkor kérdezze meg szabad-e, és ha nem szabad, akkor fogadja el azt. Akkor is ha após, akkor is ha apa, tök mindegy.

Simán mondjátok meg neki, hogy amíg be nem költöztök addig használhatja a kertet, ha ti már ott laktok, akkor nektek kell, hiszen azért vettetek kertes házat, mert kell a kert, a föld. Nem kell túlragozni, meg kell neki mondani, és punktum.

2013. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!