Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após viselkedése elviselhetetl...

Após viselkedése elviselhetetlen. Alkoholista, ő és a szobája fertőzésveszélyes, a mosdó állandóan úszik a vizeletétől. Mit tehetünk? Kihez fordulhatunk?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyünk. A lába már rohad a fekélyektől, nem fürdik, a szobája bűzlik és tiszta penész is. Maga alá vizel az ágyba.. Stb.

Elviselhetetlen és ez neki így jó..

Kit lehetne emiatt értesíteni? Vagy nem tehetünk semmit?


2013. szept. 30. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a lakásában éltek?
2013. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nála laktok költözzetek el. Ha nem nála laksz csak aggódsz érte, nos nem egyszerű a helyzet..nem lehet valakit kényszeríteni az elvonókúrára, ha ő nem akarja. Annyit megtehetsz, hogy beszélsz vele, vagy legalább a lábával elcipeled orvoshoz, de leszokni csak akkor fog, ha ő úgy dönt.
2013. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

vele élünk, nemrég vettünk házat a férjemmel (pont ezek miatt) de még hónapok kellenek amíg felújítjuk és eltudunk innen menni

már a saját fiával/párommal sem beszél gyerekkora óta, rossz a viszony

2013. szept. 30. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Majd meghal , a fia meg majd teged fog hibaztatni, hogy rossz maradt a viszonyuk
2013. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a viszonyukat még ők rontották el kb 15 éve amikor én még nem voltam, én csak javítottam a kapcsolatukon de már az sem megy
2013. szept. 30. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Kettes vagyok, te próbáltál már beszélni vele erről? Vagy valahogy helyretenni kettejük viszonyát? Mert ha a fiával nem is jó a kapcsolata, talán egy kis kedvesség a részedről hatna rá, és lehetne beszélni vele. Mondd el neki, hogy aggódsz érte, mert ha ti elmentek ő ott lesz egyedül, és nem szeretnéd ha bármi baja lenne, márpedig amíg így él, addig bármikor rosszul lehet, lebetegedhet az ivás és a rossz higiénia miatt. Talán ha így közelítenéd meg, akkor megértené.
2013. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

próbáltam már így is, de a segítséget is támadásnak veszi

azt mondta hogy neki megfelel így, ne próbáljunk változtatni, ez az ő háza, ő nem akar haladni sem semmivel és majd ő eldönti mikor mi lesz

2013. szept. 30. 22:27
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg rohad a lába nem lehetne orvost hívni hozzá????
2013. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Miert nem szelloztettek takaritas tiszta agynemu hetente matracra veszel egy vizhatlan huzatot.

Ha elkoltoztok hetente visszajarsz takaritani.

Apos a ferjed edesapja akkor is ha nagyon beteg es alkoholista.Segisd ot apold hiszen majd egyszer te is idos es apolasra szorulo leszel.

Banj ugy mindenkivel ahogy veled szeretned hogy banjanak majd.

2013. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát aki azt tanácsolja, hogy a kérdező "tegye tisztába" az apósát, az csinálja meg! Hogy ő alkoholista lett teljes mértékben az ő választása. Ameddig ő nem látja be, hogy ez gond, addig halott ügy. Elvitetni orvoshoz, kezelésre az ő beleegyezése nélkül nem lehet. A legtöbb amit tehettek, hogy józanul próbáltok vele beszélni, illetve elköltöztök. Sajnos láttam már ilyent a rokonságban, a család élete évtizedekig maga volt a pokol, de a családfő csak ivott és ivott, mindennemű segítséget elutasított. Aztán maga után hagyott egy összeroppant özvegyet és a lelkileg roncs felnőtt gyerekeit, akik gyerekkoruk óta azt látták, hogy az apjuk alkesz...:(
2013. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!