Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a kapcsolatotok anyósot...

Milyen a kapcsolatotok anyósotokkal? Ha nem jó, miért nem? Volt ennek valami előzménye? Vagy csak úgy szimplán nem kedvelitek egymást? Mennyire szól bele az életetekbe?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Szeretjük egymást, bár inkább ő engem, mert 2 fia van, de mindig is akart egy lányt, és most rajtam próbálja kiélni.

Egy évben 2x1 hetet vannak nálunk, ami nekem elég is. Nem vele van a bajom, csak szeretek egyedül lenni. Pár nap után idegesít, ha kerülgetnem kell másokat.

Bele nem szól, hála Istennek, de tudja, hogy esélye sem lenne. :)

Régebben hetente beszéltünk telefonon, de nem szeretem az üres fecsegést, így csak akkor hívom, ha van is mondanivalóm. Kb. havonta-kéthavonta egyszer.

2013. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Minden rendben van : 15éve vagyunk házasok : Közömbös vagyok neki mint a betonfal : Minha nem is léteznék : Még soha nem kérdezte meg ,hogy vagyok mi van velem soha nem köszönt meg még egy ebédet sem amit elé raktam .. Nem érdekli ,hogy mi van velem ,egy fontos ,hogy a férjem húga milyen rendes ,okos ,és szép : Ha itt vannak hál istenek elég keveset 200km választ el :akkor csak Orsikáról lehet beszél . és semmi más nem létezik..A férjem szokott szólni neki ,hogy mi is létezünk .

Erre jó és veled mi van fiam?? Mire mondaná a férjem ,kezdi előröl ja Így Orsikám stb..

2013. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Felszines. Az én részemről inkább kényszerkapcsolanak hívnám. 3 gyereke van de a férjem az egyetlen aki segit (ett) nagyon sokat, most is szeretné ha mi dog a rendelkezésre állna de melletem nem teheti meg. Próbálna beleszolni csak nem kapja meg a lehetőséget. Sunyi, alattomos, próbál mindig hibát keresni bennem, kioktatni. A két másik gyerek csak kihasználja, de ők a szentek. Hiába a 6 utca távolság, szerencsére 2 hetente ha 2-3 szor találkozunk.
2013. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmilyen, pont úgy, ahogy a férjemnek is. Az elmúlt 4 évben egyszer találkoztunk (a 3 hetes fiunkat nézte meg, ez 15 hónapja történt). Az oka? Teljesen apósom befolyása alatt áll, aki egy összeférhetetlen, megkockáztatom elmebeteg ember. A kedvéért a gyerekeit is eldobta (a sógornőmmel is így viselkednek). Persze szerintük ők semmiben nem hibásak.
2013. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A távolság amennyire tudta, megszépítette a kapcsolatunkat. Nem szólhat bele semmibe, egyrészt meghúztuk a határát keményen, másrészt nem avatjuk bele semmibe!
2013. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Kapcsolatunk: Már semmilyen, de sajnos a férjemmel még veszekszünk miatta. Anyósom egy koszos, önző, semmirevaló "kedves" nő, aki szült két gyereket, de leszarja őket. Férjem szerint az az oka a viselkedésének, hogy meg van zakkanva, mióta meghalt apósom, három éve. Nyolc hónapos terhes vagyok, de lesz.rja, hogy vagyok, vagy a hasamban az unoka hogy van. Van egy 18 hós fiunk, iránta sem érdeklődik. Férjem ide akarja hozni, míg kórházban leszek, most ez a vitatéma, mert én nem fogom rábízni a gyereket egy koszos asszonyra, aki még egy rizst sem tud főzni. Soha semmit nem segített nekem, sem fizikailag, sem lelkileg, sehogyansem. Nem ilyen anyósról álmodtam. Jó lenne, ha segítségemre lenne.
2013. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Kapcsolatunk: jó. De inkább olyan távolságtartó jó, részéről. Én barátkozósabb típus vagyok, beszédesebb, nyitottabb. Ő zárkózott, befeleforduló, csendes. Sokáig tartott ezt elfogadni, s megérteni, hogy ez nem nekem szól.

Esetenként a maradiságán tudok flhúzódni, mikor bizonyos illemek betartására törekedik, akkor is, ha az senkit nm érdekel. Nem szeretem, hogy mindig meg akar nekem felelni és azt sem szeretem, hogy a szemében mindig igazam van. Nem érzem ezt őszinte dolognak.


Az életünkbe nem szól bele, a pároméba néha próbál, így közvetve a közös életünkbe is, de csak nagyon ritkán. Tiszteletben tartja a döntéseinket, vágyainkat. Még sosem szólt bele abba, amit én terveztem vagy a párommal közösen.


Lehetne jobba viszonyunk, de őszintén már annak is örvendek, hogy nem kell egymás torkának ugranunk. Jószívű és kedves velem, még sosem volt egy rossz szava sem.


23-L

2013. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
53%

Nekem ugyanaz a véleményem, mint a 2/7-es válasza.

És nem értek egyet azzal , hogy a legtöbb esetben a meny a hibás. Ez nem így van, szerintem.

Miért hibáztatjátok legtöbben a menyeket? Miért csak nekik kell alkalmazkodni? Ha egy férfi párt választ magának, az lenne a természetes, ha azt az Anyukája elfogadná olyannak amilyen. Nem lenne anyós témában ennyi panasz ezen a fórumon, ha így lenne. Elnézést kérek attól aki ezt máskép p látja.

Az én Anyukámnak három veje van, és egyiket sem tartja jobbnak a másiknál. A párom Anyukájánál más a helyzet, neki két menye van, de egyiket sem kedveli, neki csak a saját lánya a legjobb.

2013. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó kapcsolatom van az anyóssal. Túlzás lenne azt állítani, hogy szeretjük egymást, inkább csak elfogadjuk egymást olyannak amilyen. Amikor találkozunk szivesen beszélgetünk, családi programokon elvagyunk, szoktunk a neten is beszélgetni. A férjem nélkül is szoktam hozzájuk menni, mert nincs bennem semmi rossz érzés velük kapcsolatban, el vagyok náluk. Semmilyen szinten nem szól bele az életünkbe, felőle aztán azt csinálunk amit akarunk. Nekünk ez tökéletesen megfelel :)
2013. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!