Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom folyton bánt lelkileg,...

Apósom folyton bánt lelkileg, ez annak is köszönhető, hogy néha iszik. Ezért megmondtam a páromnak, hogy nem jöhet hozzánk többet. Szerintetek drasztikus voltam?

Figyelt kérdés
A párom bármikor mehet de az apja nem jöhet hozzánk.
2013. okt. 22. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen érthető miért mondtad ezt.
2013. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Drasztikus,de tökéletes megoldás.


Nálunk ugyanez van,csak anyós ilyen,úgyhogy inkább nem találkozunk.Párom megy amikor akar,de ő nem jöhet hozzánk.

2013. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam a páromnak, ha az apja mégegyszer idejön én megyek el örökre.
2013. okt. 22. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted. te legalább nem vagy szolgalelkű hülye aki nem tudja meghúzni a határait. én se engednék be a lakásba egy alkeszt.
2013. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2013. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó döntés,felesleges stressztől kiméled meg magad.


Párod mit reagált?

2013. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha téged az após bántott folyamatosan és nem tudtad megoldani vele ezt a helyzetet, akkor jól tetted, hogy nem szeretnéd az otthonodban látni. Vagy tanuljon meg viselkedni apuka és elfogadni téged emberi szinten, vagy akkor menjen oda látogatóba ahol jól érzi magát. Remélem a párod melletted áll ebben a helyzetben és azt is, hogy idővel apuka is változik és tudjátok majd rendezni a kapcsolatotokat.
2013. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kemény voltál és határozott, és ez néha drasztikusságnak tűnhet, de vanm, amikor csak ez az út a járható, tehát muszáj.


Nagyon jól tetted. Ismered a mondást (kissé kibővítve)?: "Az én váram az én házam" - az én váramban én hozom a szabályokat. Nehogy már a saját lakásodban eltűrd, hogy bárki is bántson?!

2013. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az én házam, hanem a páromé.
2013. okt. 24. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
13%
Hisztis kis luvnya vagy, az a helyzet. "Juj, apu kicsúfolt, én elmegyek világgá!" Mi lenne, ha nem más szoknyája mögé bújnál? Gondolom te is otthon htb-ként éled a nehéz mindennapokat. Kemény dolog 10-kor felkelni, embertelen, én mondom...
2013. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!