Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » , hogy lehet kezelmi egy...

, hogy lehet kezelmi egy féltékeny anyóst? Zsarolja és terrorizálja a fiát aki 41 éves, mi szeretjük egymást, de a párom félti az anyukáját, sosrm bocsájtsná meg magának ha történne vele valami, viszont nem akar elhagyni engem hisz szeret.

Figyelt kérdés
Mit tegyünk.

2013. okt. 22. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Reszletesebben?
2013. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát fél éve ismerjük egymást, az anyukája megtudta hogy gyermekeim vannak és hallani sem akar rólam, sőt hs párom jönni akar mindig fenyegetőzik hogx végez magával, meg hogx már nincs értelme az életének mert a fia szégyent hozz rá, így sokszor nem jön mert fél hogy tényleg baja történik, és azt mondja sosem tudná feldolgozni ha történne velr valami
2013. okt. 23. 07:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a "fiúval" van a legnagyobb baj, mert HAGYJA, hogy az anyja zsarolja.


A helyedben keresnék olyan férfit, aki nem függ az anyjától 41 évesen.

2013. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A párod réges-régen felnőtt ember. Álljon a sarkára és ne dőljön be anyukának. Ha téged szeret, akkor téged választ, anyuka csak a második sorban létezik. Ezt nagyon sok buta és önző hisztérika képtelen megérteni.


Ha viszont bedől anyuka érzelmi zsarolásának, akkor te menekülj el onnan, amilyen gyorsan csak lehet.

2013. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A "férfinek" kellene valamit tennie. Persze, megöli magát anyuka...sokkal jobban szeret ő annál élni és gonoszkodni, minthogy megtegye. Le kellene, hogy peregjen a kisfiúról ez a zsarolás. Hidd el mondjuk összeköltöznétek, anyuka két hét múlva a küszöbön nyüszítene, hogy azt csinálja amit mondtok, csak szóljatok hozzá :D
2013. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

41 éves gyereket találtál. Ritka kincs, gratula!

Anyuci lelki beteg, tapad és zsarol, a kisfia meg hagyja, már min. 20 éve tök feleslegesen. Beteg kapcsolat, és azt választottad, hogy beszállsz. Nem irigyellek. Túl sok ideig tespedt anyuci pici fia ebben a kapcsolatban, nem fog belőle kiszállni. Anyucinak késő megértenie, hogy a fia felnőtt, már nem fogja elengedni. Ha maradsz vele, amíg az anyja él, szenvedni fogsz, mert sosem leszel első, mindig csak második. A te döntésed, hogy kell-e ez neked vagy sem. Én elköszönnék és keresnék egy egészséges felnőtt férfit magamnak. N30

2013. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak már gyerekeid, nem? Akkor minek akarsz még egy nagy pelenkást? hagyd meg a mamijának!:)))
2013. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 harleynagyi ***** válasza:
Nem feltekeny rad csak hulye felfogasa van mivel neked mar van 2 gyerek. A Ferjednek 41 evesen dontenie kellene eli sajat eletet vagy a Anyuka szoknyaja moge bujik....Ha fenyegeti ongyilkosagal az a no soha nem lesz ongyilkos , Egy ongyilkos nem hanggoztatja tervet ugyan is az egy hirtelen elmezavar mikorazt az egy ki utat erzi a problemai elol, %80 az ongyilkos igazan nem is akar az lenni csak meg ijjeszteni a kornyezeteben levo szemelyeket .....En azt tudom nked tanacsolni hogy kozold a Ferjedel/baratodal hogy Te igy tovabb nemtudod folytatni , ha nagyon szeret Teged valaszt .
2013. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jókat mosolyogtam a kommenteken, de sajnos nem vicces a helyzetünk én nagyon szeretem a párom, és ezért nagyon nehéz továbblépnem, szánalmasnak tartom a helyzetet ezért mosolyogtam., és mist is mosolygok.
2013. okt. 23. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező utolsó kommentje sokat jelent. Nem álltam mellette, amíg nem ismertem a többi szereplő álláspontját.

A mosolygásával azonban szívébe zárta a párját.

Azóta fél év eltelt, talán már a probléma is megoldódott.


Szerintem a megoldás az lehet, ha egy kicsit felülemelkedik a helyzeten. Ne ragaszkodjon a párjához, mert az feszültséget gerjeszt benne. Ha jön, örüljön neki, ha nem, tegyen úgy, mintha nem lenne. Az anyóshoz is kedves semlegességgel kell viszonyulni. A rosszakat nem kell meghallani. Nekem sikerült néhány ellenségesen hozzám forduló alakot normális beszéddel normális vágányra terelnem.

Nem lesz rövid, és könnyű út, de én bízok a jövőtökben!

2015. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!