Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A te férjed, párod anyukája,...

A te férjed, párod anyukája, tehát az anyósod milyen segítséget szokott, tőled kérni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott segítséget kérni, de így is segítünk neki ahogy tudunk. Kevés a nyugdíja, így anyagilag szépen támogatjuk (megtehetjük) Imádni való így öröm ha megkönyithetjük az öregkorát..
2013. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha náluk vagyunk és épp valami nagy családi ebédre készülünk, akkor szokott kérni zöldséget pucolni, panírozni, teríteni. Vagy nyáron összeszedni a barackot, meggyet szedni, üveget mosni paradicsomhoz, ilyenek. De általában magamtól is segítek amiben tudok, vagy megkérdezem miben tudnék.
2013. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ilyenek: jaj nem vettem lisztet pedig tegnap vitt el a fiam a boltba ( a férjem), jaj nem maradt pénzem cukorra mert inkább megvettem a sütikinyomot pedig nem is sütök sose... vagy esetleg: befested a hajam? Kifested a szobàm? :/
2013. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élünk igy mi megosztjuk a munkát. Eddig a főzés, bevásárlás az en dolgom volt, o meg mosott es vasalt. Par napja láttam, hogy nehezen mozgatja az ujjait, igy a vasalást finoman átvettem - mondván amig nézem a tvt, épp belefér. A mosast is levennem a válláról, mert látom, hogy kezd megterhelő lenni neki. A mosógép az o szintjén, a masodik emeleten van, teregetni meg a kertben szoktunk, igy ha mos, jo párszor meg kell járnia a lépcsőket. Mar célozgattam ra, de nem akarja. Gondolom ugy érezné akkor, hogy o mar semmire se jo.

Segitseget egyszer kert eddig, amikor at akarta rendezni a szobáját.

2013. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Minden tiszteletem a tiéd.
2013. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért? Ez teljesen termeszetes. Vagyis az kellene hogy legyen, mindenkinek....

Mondjuk en alapból imádom az anyósomat, tündéri egy no.

2013. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!