Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna, ha anyósod minden...

Zavarna, ha anyósod minden nap egész napra átmenne hozzátok?

Figyelt kérdés
A konkrét szituáció: a feleség otthon kisgyerekkel, a férj dolgozik, de nagyrészt otthonról. A feleség anyukája reggeltől estig náluk van.
2013. dec. 5. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szóval te vagy a férj és téged zavar?Segít is a lányának vagy csak ott kotnyeleskedik?
2013. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy minden nap átmegy, még nem biztos, de az, hoyg egész nap ott van, az feltétlen.


(Ezt mind feleség és mint anyós is mondom)

2013. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

ha a volt párommal aki épp ma szakitot a rossz indulatú anya miat mert mindenbe bele szól.

és kibéékünénk, és össze költöznénk, én vennék nagy giriz fokhagymát, boszorkány irtott h távolodjon el tölünk és soha többé még a nevétse haljam amilyen egy gonosz ember!

2013. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha én lennék a férj, aki egész nap dolgozik és anyósom átmenne segíteni a feleségemnek, akkor szerintem ez egyáltalán nem zavarna, inkább hálás lennék.
2013. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
4. vagyok Ja, bocs, most látom, hogy nagyrészt otthon van a férj. Ha segít az anyós akkor továbbra sem, bár azt nem hiszem, hogy egész napos segítséget igényel valaki 1 gyerekkel. Ha csak úgy megy, akkor a mindennap, reggeltől-estig zavarna.
2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi idős az a kisgyerek? Nem mindegy, hogy 2 hetes vagy 2 éves. Van valami különös ok, ami miatt fontos a segítség?


Ha semmi különös oka nincs, akkor bizony zavaró lesz egy idő után.

2013. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nos, mi együtt élünk es nem zavar. Kicsit se. Imádnivaló no, úgyhogy örülök, ha a közelemben van.
2013. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 éves a gyerek. Segít az anyós, de egyébként nincs különös ok, ami miatt az átlagosnál több segítség kellene (nem beteg senki szerencsére). Szerintem az együtt élés más, mert ott eleve így rendezkednek be, vagy kényszerből, vagy azért mert közösen így döntöttek. Ráadásul az együttélő többgenerációs családoknál általában mindenkinek van saját szobája, ahova adott esetben elvonulhat.
2013. dec. 5. 16:55
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Én terhes vagyok, mivel a párom külföldön van az a terv, hogy a terhesség utolsó heteiben a testvére költözik hozzánk- nekem nincs testvérem, ha megszületik a baba, akkor meg az anyósom lakik majd nálunk, van bennem félelem, hogy majd mindenbe beleszól. Viszont a párom amikor összejöttünk, akkor azt mondta az anyjanak, hogy Vagy én vagy senki, és hogy az életénel is jobban szeret, és az egész életében el kell egymást majd viselnünk az anyjával és mindketten ehhez tartsuk magunkat az elejétöl kezdve.
2013. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem zavarna,mert be se engedném a házba a ri.b*n.cot.
2013. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!