Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom tegnap azt mondta,...

Párom tegnap azt mondta, képes lenne megszakítani a szuleivel a kapcsolatot miattam, mert én vagyok az élete értelme. En viszont nem bírnám elviselni ezt a lelki terhet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem jovok ki jól anyósékkal, nem fogadnak el engem, mivel teljesen más értékrend szerint élek mint ok, és szemet szúr nekik hogy a párom is kovet ebben. Ha náluk megyunk utána csak veszekedés van, mert ilyenkor a párom "átalakul". tegnap viszont azt mondta kész lenne megszakítani a szuleivel a kapcsolatot csak engem ne veszítsen el, mert már úgy volt pakolok és koltozok, mert kiakadtam. Ekkor rádobbentem, hogy ezt a lelki terhet nem bírnám elviselni, tudatalatt bárhogy is akartam volna korábban. most mi a teendo?

2013. dec. 27. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minimalizálni anyosékkal a találkozásokat.
2013. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak fekete meg fehér megoldás létezik.

Elég, ha te szakítod meg a kapcsolatot velük. A párod attól még járhat hozzájuk. Ha őt vagy téged saraznak, akkor majd ő a sarkára áll, és megvéd kettőtöket. (Ha elég tökös ehhez, mert sajnos sok anyámasszony katonája nem tudja leáálítani a kedves mamát.)

2013. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy van, ahogy az elöző írta. Ő átmegy hozzájuk, bizonyos időközönként meglátgatja őket, de nélkülem. Így köztük sincs vita belőle.
2013. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!