Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utálatos, féltékeny, irigy,...

Utálatos, féltékeny, irigy, fúrkálòdò anyós, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 08:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Íme a sztori:

Lassan 3 éve vagyunk együtt párommal. Másfél évig velük laktam. Sose volt semmi gond semmi konfliktus.

A gondok kb. fél éve kezdődtek. Mikor párom kidobta az anyja alkoholista, semmirekellő élettársát. Azóta én minden vagyok csak kedves és jó nem. Folyamatosan fúrkálódik, engem lejárat mindenhol. Lassan 3 hónapja én elköltöztem tőlük. Nem lett jobb a helyzet. Pletykál, hazudik, még azt is elhíresztelte, hogy én visszajárok hozzájuk lopni. Ami nyilván nem igaz. Mindenkinek sajnáltatja magát, hogy a fia már nem szereti, mert én vagyok neki. (holott ez nem igaz) tipikus begyepesedett, nyugdíjas boszorkány, aki attól fél hogy egyedül marad. Én úgy gondolom hogy az lenne a természetes, hogy örül fia boldogságának, és nem azon lenne hogy ezt tönkre tegye. Rontja még a helyzetet, hogy párom "anyuci kicsi fia".

Tanácsokat szeretnék, hogy mit lehet tenni?

2013. dec. 29. 08:21
 2/16 anonim válasza:
78%
Menekülj! Nem lesz jobb :(
2013. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És a párod hagyta, hogy Te elköltözz, ő meg maradt?-tehát a párod választott, és nem Téged...
2013. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem érthetö számomra, de a párod hogy jött ahhoz, hogy beleszóljon az anyja kapcsolatába (kidobta az életttársát)?!?!? Ehhez semmi joga sem volt és érthetö, ha az anyjának nem tetszik.

Ezek után teljesen világos, hogy ezt vissza akarja fizetni a fiának.

Az, hogy a fia szó nélkül elviselni, hogy te elköltözöl, ö meg marad, annyit jelent, nem akar veled maradni.

2013. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát 17 évig eltűrte az alkoholista embert. Meg meg is verte az anyját. Ja és páromè a lakás. Nehéz helyzet ez... :(
2013. dec. 29. 08:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nála a labda, kérdezd meg tőle, mit akar! A "marad így" értelmetlen válasz, mert ha van egy kis eszed, akkor erre azonnal szia van.
2013. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
már nem egyszer kérdeztem hogy mi hogy lesz a jövőben. a válasz annyi volt hogy majd lesz valahogy, mégis csak anyámról van szó.... az a baj hogy mindig úgy intézi az anyja hogy párom sose hallja mikor engem szapul... mikor rákérdez anyós elintézi annyival hogy én találom ki.... hihetetlen hogy vannak ilyen anyák...
2013. dec. 29. 09:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel telefonnal, amit mond neked, es szembesitsd vele! A parod es az anyosod is jelen legyen! Azutan a parod reakciojatol fuggoen donts!
2013. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
IGNORÁLNI.
2013. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez remek ötlet. Remélem sikerül valahogy megvalósítani. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. dec. 29. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!