Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton bántja a...

Anyósom folyton bántja a nálunk élő testvéremet, amikor itt van. Lassan ott tartok, hogy nem engedem be, csak amikor a férjem is itthon van. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, a testvérem otthon nem talált munkát így felajánlottuk, hogy költöttön ide. Közös döntés volt a férjemmel. A testvérem dolgozik, bead a rezsibe, takarít, főz, ha kérjük akkor vigyáz a gyerekünkre.


Anyósom mégis folyton piszkálja, amikor meglátogat minket.


Jogos, hogy nem engedem be ha nincs itthon a férjem?


2014. jan. 4. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és kerek perec mondd meg neki ha nektek igy jó neki köze nincs hozzá,és ne foglalkozzon a tesóddal.Ha kizárod attól csak elmérgesedik a helyzet,és szerintem a párod sem fogja díjazni.Szóból ért az ember.neked se kell a háboruskodás
2014. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

nyugodtan mond meg neki a magadét, kizárni nem kell


tesódat is biztasd, hogy ne hagyja magát

2014. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem kizárni nincs jogod, hisz a férjed sem zárja ki a tesódat ha nem vagy otthon.

Szerintem nem neked hanem a férjednek kellene erről beszélgetnie az anyjával.

2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már vele többször, a férjem is beszélt vele kettesben is. Semmi eredmény.


A férjem tudtával tenném természetesen.

2014. jan. 4. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bántja? Miért zavarja őt? Ő szeretne odaköltözni, vagy mi?
2014. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amíg nem volt munkája, akkor ingyenélőnek nevezte, azt mondta hogy élete végéig a nyakunkon marad, ugráltatta hogy legalább ledolgozza a lakhatását.


Amióta dolgozik, azóta az a baja hogy miért jár szórakozni, miért nem megy albérletbe, miért nincs egy rendes pasija. Ha valami nem úgy van a lakásban ahogy szerinte lennie kéne, akkor őt veszi elő; pl hogy miért nem vitte le a szemetet vagy ilyesmi. Mintha cseléd lenne.

2014. jan. 4. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy anyósod fél, hogy a férjed esetleg "szemet vet" a testvéredre, vagy bezavar a ti életetekbe? Mindenesetre ritka rondán viselkedik, na! Én se engedném be ha ilyen anyósom lenne. (Persze előbb maximum 3-szor elmondanám neki udvariasan, hogy kérem, szálljon le a testvéremről).
2014. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ronda. Ha az én tesómat merné valaki így bántani...

Mit tennék? Én nagyon kiosztanám. Ha ő nincs tekintettel a másik lelkivilágára, én sem lennék az övére.

2014. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Je Veux ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ha valaki így bánna a testvéremmel, akkor már rég elküldte volna melegebb éghajlatra..hiába anyósról van szó.


Ingyenélő? Nyakatokon marad? Neki miköze ehhez? Az első nyilatkozat után meghökkentem volna, a másodiknál már határozottan szólok, a harmadiknál pedig megmondom neki, hogy takarodjon a házból és csak akkor jöjjön, ha képes befogni a száját és nem bántja tovább a testvéremet.

2014. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Je Veux ***** válasza:
100%
És természetesen a párom beleegyezésével nem engedem be a házba csak ha ő is otthon van.
2014. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!