Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogy az anyósom...

Dolnamaca kérdése:

Mit tegyek, hogy az anyósom ne tegye tönkre a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Van egy 28 éves párom akit imádok szeretek, idén nyáron születik a kisbabánk is. Minden tökéletes volt, az anyja is nagyon rendes volt, egész addig amíg meg nem kérte a párom a kezem és kiderült hogy terhes vagyok. Napi 4-5ször eljár az anyósom szó nélkül bejön, persze nem is tudok mit tenni ez ellen, mert saját kulcsa van a házhoz. Amikor a párom dolgozik állandóan csak sérteget stb. Le ellenörzi hogy kitakarítottam e rendesen, hogy mit csinálok...igazából semmit nem tudok csinálni, mert valójában a párommal magánéletünk sincs, mert ő akkor jön megy amikor óhajtja. Bár már lett neki szólva, hogy ne jöjjjön legalább olyankor amikor a fia dolgozik, de ezt nem bírja ki. És a páromat is ellenem akarja uszítani...Karácsony másnapján itt könyörgött a fiának, hogy hadjon el engem, mert nem azért nevelte fel, hogy egy ilyen nővel legyen. És már teljesen kikészít idegileg...Terhes vagyok és mégis fogyok. Fogalmam sincs hogy mit tegyek már.

2014. jan. 7. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajna egy ilyen helyzetben nem lehet "mindkettő" mellé állni, - a párodnak melletted a helye.

De, ahogy írod, őt is zavarja a helyzet, - gondolom, nehéz, de felnőtt ember... családos: vegye csak el a kulcsot az anyukájától: ti ketten (mindjárt hárman) vagytok a családja.

2014. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Van valami "fejlemény"? :)
2014. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nálunk pont ugyanez a helyzet annyi különbséggel,hogy én 24 vagyok,és már 3 éves lesz a hónapban a kisfiunk.Anyósom bejárkál a kulccsal,amit még akkor adtunk neki,mikor elmentem egy ideig dolgozni,és jött vigyázni addig a gyerekre.Azóta nem adta vissza a kulcsot.Tegnap pont történt egy ilyen eset.:Fiam meg van fázva,így szóltam anyósnak,hogy jöjjön már le vigyázni rá,míg elmegyek boltba,gyógyszertárba.Erre ő: Leszedem a szárítóról a száraz ruhákat! Ezzel kezdődött.Elmentem a dolgom intézni,és mire jöttem haza? Anyós már a fehérneműimet,zoknikat válogatta,(amire nagyon allergiás vagyok,ha valaki hozzányúl rajtam és páromon kívül) és ami nem tettszett neki,azt dobta kifelé szó nélkül.Nem szóltam neki,mert már féltem,hogy nem állnék meg egy alaphangú mondat után.a végén aminek nem találta meg a párját összekötötte egy zoknival és betette a szekrénybe,és csak annyit mondott: "Ha legközelebb jövök,akkor majd folytatom.De majd én tudom,mit csinálok." Felfogott egy csomó ruhát,amit leszedett a szárítóról,betette szatyorba,és azt mondta,hogy viszi kivasalni.Mondom neki: Ha az összes ruhát elviszi,ami tiszta,akkor mit adjak a gyerekre,ha bepisil,mert legalább 5x megtörtént tegnap.Azt mondta,hogy majd visszahozza..... Annyira ideg voltam,hogy páromat hívtam,hogy valamit csináljon az anyjával,mert nem fogom beengedni.Nem értem mit szól bele mindenbe,és mit pakolgat állandóan,ha elhívom vigyázni a kicsire.Elegem van már belőle.
2014. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!