Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felhívjam vagy küldjek neki...

Felhívjam vagy küldjek neki sms-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy jövőhéten pénteken lesz a szülinapom és elvileg barátom nem tudna jönni.(Azt tudni kell h csak hétvégente találkozunk mert nagyon messze lakuk egymástól) Azért nem tudna jönni mert vasárnap nyelvvizsgája van és anyukája nem engedi őt el mert tanulnia kell. Én ezt elég nehezen fogadom el mert itt is tudna tanulni nem ez az lenne az első alkalom hogy nálam tanul és hagynám is tanulni mert tudom hogy fontos neki, sőt segíteni is tudnék neki. Szerintetek felhívjam anyukáját hogy szeretném ha elengedné vagy küldjek neki sms-t. Nem vagyok vele túl jó viszonyba sajnos:S Nem utálom meg ő se meg semmi ilyesmi csak nem jövök ki vele olyan jól:S Segítsetek légyszi!

16/l



2014. jan. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonálj.
2014. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hidd el,nem engedi el. Ilyen helyzetben vagyok én is,az anyja meg megkérdezte, hogy 5 hónapot,hogy nem bírunk ki? Mikor ő a pasija nélkül 2 napot nem bír ki..Fogadd el,nekem is muszáj.Csak nekem se szalagavatón,se ballagáson,se névnapomon,se semmin nem lesz itt. Húú de jó.

Persze megkérheted,kicsit nyalizzál neki,hogy ígéred,hogy tanulhat meg a vonaton/buszon is úgyis tanul és te is jó angolos vagy,ezért tudnál neki segíteni és nagyon szeretnéd,ha elmenne,mert a szülinapod lesz,de akkor nem mentek piálni vagy valami,csak otthon szűk családi körben megünneplitek.


Több sikert,mint amilyen nekem van!

Boldog Szülinapot előre is! :)

2014. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked kéne megértened, és hagynod a barátodat. Vasárnap nyelvvizsgázik, te meg utaztatnád előtte, oda-vissza, meg ha már ott van, akkor azért csak részt kéne vennie a szülinapi banzájon is.


Ha most elkezded az anyukáját molesztálni, akkor csak még jobban megutál. Ha békén hagyod és megírod a barátodnak, hogy maradjon csak otthon, bár te szeretnéd, hogy ott legyen, de a nylevvizsga fontos dolog, és kibírjátok ezt az egy alkalmat, akkor talán az anyukájának is szimpatikusabb leszel.

2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem igaz h nem bírsz kihagyni egy hétvégét. Több tízezer egy nyelvvizsga nem kéne elbukni mert nem pihent eleget. Hagyd erre a hétvégére.
2014. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ÉS mi lenne, ha a következő hétvégén ünnepelnétek a születésnapod, és hagynád a barátodat tanulni, felkészülni?

Ne legyél ennyire önző.

2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En tudom milyen ez. Szinten csak hetvegen talalkozunk a baratommal, de kibirunk egy hetvege kihagyast, ha ugy adodik. En is pont jovohet vasarnap nyelvizsgazok, a baratom pedig az egyetemen vizsgazik most sorra. Ehhez hozza kell szokni es merlegelni, hogy mi a fontosabb, a tovabbtanulashoz szukseged nyelvvizsga vagy az, hogy pont a szulinapod napjan adjon puszit es mondja, hogy Isten eltessen. Oldjatok meg skypeon es majd a kovetkezo hetvegen mindent bepotoltok.
2014. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!