Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom ki nem állhatja a...

A párom ki nem állhatja a szüleimet. Emiatt már nem akar lejönni hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon rosszul bántak velem, bánnak a mai napig. Úgy érzem, hogy kár volt elmesélnem ezeket a dolgokat a páromnak, akivel távkapcsolatban élek. Ő egyáltalán nem jön le hozzám, már nagyon régóta. S ez zavar mert nekem a suli mellett, nem mindig jön ki úgy, hogy lemehessek hozzá amikor otthon van. Úgy érzem h ezt a kapcsolatot ez fogja tönkretenni előbb vagy utóbb. Többször mondta már, hogy rossz, hogy a közös lakásunkon nem várom őt, amikor hazajön munkából (külföldön dolgozik). Kijelentette azt is, hogy kitudja meddig bírja ezt. Én májusig kértem időt tőle, akkor lesz vége a sulimnak, és költözhetek le. De addig mit tegyek, hogyan békítsem meg a szüleimmel? Hogy esetleg néha ő is lejöjjön...

2014. febr. 4. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal közös a lakás? Ha igen akkor mi a probléma?
2014. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne "kibékítened" őt a szüleiddel, amikor Te sem vagy jóban velük ??? A vége az lesz, hogy sem a szüleiddel sem a "pároddal" nem lesz jó a kapcsolatod és mindez kizárólag a Te bizonytalankodásod miatt.
2014. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Május már nem a világvége. Hamar eljön és akkor együtt lesztek amennyit csak jólesik.
2014. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem klappol... A párod annyira dühös lenne a szüleidre, hogy inkább a veled való találkozásról is lemond? Végül is nem velük kellene töltenie az időt, hanem legfőképp veled...

Szóval ez inkább csak kifogásnak tűnik, szerintem ne számíts sok jóra, szakítani akar veled, csak ilyen hülye dumával készíti elő a terepet, hogy ő jól jöjjön ki belőle, hiszen végülis a Te szüleid miatt ment tönkre a kapcsolat...

2014. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az sem világos, ha közös lakásotok van, akkor miért nem oda, miért a szülőkhöz, ha te sem vagy velük jóban? Kissé zavaros így a történet.
2014. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 el egyet értek!Te sem teszel meg minden a kapcsolatért! Nagyobb örömmel jönne haza, ha tudja, a közösben várod... Hajrá-lépj bátran!
2014. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!