Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ex szuleivel foglalkozni?

Ex szuleivel foglalkozni?

Figyelt kérdés
A ferjem volt felesege kulfoldon, messze el. 12 evig voltak hazasok, gyermekuk nem szuletett. A volt feleseg szulei idos, betegek. A ferjem nagyon szerette oket, es havonta 2-3 alkalommal at szokott menni hozzajuk, segit nekik idonkent. Ez most csak szerintem furcsa?
2014. febr. 9. 16:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mi az általános, nekem nem furcsa. Amikor az én szüleim elváltak, apukám továbbra is meglátogatta néha anyukám szüleit. Ha kellett, segített is a kertben vagy fát vágni.
2014. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
igen, csak szerinted furcsa
2014. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%

Ha sajat akaratabol, joszandekuan, mert joban volt veluk akkor kedves. Ha azert mert az ex raparancsolt, vagy mert elotte akar jofejnek tunni hogy esetleg visszafogadja akkor egy szamito r0hadek.

Ha nem haraggal valtak el es ugy kerte meg az ex, meg eleve olyan tipus a ferfi akkor nem gaz.


Furcsanak mindenkepp furcsa.

2014. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Kedves utolso, mar miert lenne furcsa az ha valaki valakinek segit, foleg ha joban is vannak?

Alltalanosnak kellene lenni, hogy akar idegennek is ha raszorul segitunk.

2014. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Csak annyira furcsa, mint bárki más idegennel jó viszonyt ápolni. A jó viszony és segítőkészség megbecsülendő és nem furcsállandó.
2014. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A volt feleseg ferjnel van, es az en ferjemmel kulturaltan valtak el, nem volt sardobalas. Idonkent szoktak par szot valtani telefonon. Nem a volt feleseg kerte meg eloszor, de vklt mar olyan, hogy megkerte a ferjem, segitsen a szuleinek behordani a tuzelot.
2014. febr. 9. 17:01
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is fura.
2014. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

igen, csak neked furcsa

Az ex szüleivel azért foglalkozik, mert őket kedveli, nem azért mert a volt felesége szülei.

Az én édesapám egy régi munkatársát nagyon kedvel, sokkal idősebb nála, nagyon beteg, időnkét meglátogatja, és segít neki, mindig viiszünk ajándékot neki karácsonyra. Senkije sincs már, gyerekeik sajnos nem születhettek, a felesége 2 éve halt meg, amíg ő élt, addig is ment hozzájuk, csak talán kevesebbet.

2014. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Szereti őket. Ez olyan nagy baj?
2014. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is tartom az egyik exem anyukájával a kapcsolatot. És ennek semmi köze az exemhez. Azt a nénit emberileg nagyon sokra tartom, és nagyon szeretem, függetlenül az exemtől.
2014. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!