Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szereted az anyósod? Együtt...

Szereted az anyósod? Együtt laksz/laktál vele?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 22:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Igen,szeretem.Jól kijövünk.Majdnem együtt élnünk.

3 szintes társasházban lakunk.Ők laknak a 2.-on,mi pedig a 3.-on.Napi kapcsolatban vagyunk.

Bár jövőre tervezünk költözni egy kertes házba.

De bízom benne,hogy akkor is gyakori vendégek lesznek nálunk. :)

2014. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, de nem élünk együtt. Nem is szeretnék.

Ő is határozott fajta, megvannak a maga rigolyái, én is. Csak feszültséget szülne a dolog. De szerencsére nem vagyunk ilyesmire rákényszerülve.

2014. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Minnél messzebb van annál jobban szeretem!

2 napig laktunk együtt, utána a párom nem bírta tovább és inkább elköltöztünk. A család körülbelül úgy néz ki szerinte, hogy ő a parancsnok, mindenki más meg katona...

2014. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, és együtt élünk vele, lassan négy éve.

Vannak persze konfliktusok, de szerencsére a férjemmel mi abszolút erős egység vagyunk, így ha kell, határozottan fel tudunk lépni a "hülyeségek" ellen, illetve anyósom is értelmes/kedves, igazából bármit meg lehet vele beszélni. Csak hát mindenkinek vannak idegesítő tulajdonságai, amiket a vele élőknek tudni kell kezelni, és ez nem mindig könnyű.

Nagy dilemma ez mostanában amúgy nálunk, mert anyósomnak csak mi vagyunk, nagyon szeret bennünket, szeret velünk élni, és nekünk is jó így többnyire, de mégis, egyre többször jön az érzés, hogy jó lenne csak kettesben élnünk.

Az elkövetkezendő 5 év nagy problémája ez nekünk, mert családalapítás előtt dűlőre kell jutnunk.

2014. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen szeretem olyan mint a második anyám,1 hetet laktunk nála és néha el töltött nálunk 1-2 napot! Sajnos kint él már külföldön de napi szinten beszélünk telefonon, skypon! Olyan nekem mint az anyám én meg mint a lánya nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk és most hogy jön az unokája hihetetlenül boldog! Nem szól bele az életünkbe sőt rá szól a páromra hogy még csak szóban se merjen meg bántani, soha ne veszekedjünk stb...szóval én nem cserélnék senkivel és szerencsésnek érzem magam!
2014. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem még anyuval sem laknék együtt felnőttként.
2014. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem.


NEm lakunk vele, nem is szeretnénk, mondjuk saját szüleimmel se laknék együtt.

2014. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szeretet erős túlzás volna, de most már szerencsére jól kijövünk.

Nem, nem laknék vele együtt gy napot sem, inkább elköltöznék az ország másik végére.

2014. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, szerencsére lassan 2 éve nem is láttuk. Nála csak apósomat utálom jobban, őt már lassan 5 éve nem láttuk. Inkább a híd alá mennék, mint hogy együtt lakjak velük.
2014. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, jól kijövünk egymással. Nem laktunk együtt sosem, 20 km-re lakik tőlünk, de mindig lehet rá számítani, ahogy apósomra is.
2014. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!