Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnád anyósod használt...

Elfogadnád anyósod használt babacuccait?

Figyelt kérdés
Párom kitalàlta, hogy ne vegyünk a születendő babának semmit, mivel itt van a huga babakocsija, kiságya, ruhácskái. Ti mit tennétek? Elfogadnátok?
2014. ápr. 26. 16:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Ha tiszták, jó állapotban vannak, jó szívvel adja az anyós, akkor miért ne! Persze az hogy ne vegyetek semmit a kicsinek erős túlzás.
2014. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Én egy garnitúra ruhácskát vennék, a többit pedig elfogadnám az anyóstól.
2014. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
27%
Azt hittem van neked pirinyó anyós - de nem, most látom, a sógornő kisbabáján volt.
2014. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves dolgok ezek? Mert, ha 10-15-20, akkor köszönöm nem. Nem vagyok új párti, de a vaterán használtan, nem 10-20 éves dolgokat lehet kapni gyönyörű állapotban és jó áron. Szóval már 10 éves sem kellene. Én sem új dolgokat adok a gyerekeimre, viszont, amit ráadok (turis) márkás, jó állapotú, szép és nem 10 éves darabok. Babakocsi is netről van, mert újonnan horror ára van. Ha 2-3-5 éves húga van, akkor nem hiszem, hogy probléma lenne a kiságy, babakocsi és a ruhácskák.
2014. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy elfogadnám! Ha nem szakadtak akkor teljesen jó otthoni ruhácskának, a babakocsi is ha nem törött, szakadt vagy a kiságy ha nem szétesős akkor simán!
2014. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
45%

Ha olyan helyzetben lennénk, hogy számít minden fillér (azért egy babakocsi meg kiságy nem olcsó mulatság újonnan), akkor természetesen elfogadnám gondolkodás nélkül (ha jó állapotú, és nem ütött-kopott vacak, ami szétesik 2 hét alatt).

Ha megengedhetjük magunknak, hogy mindenből újat vegyünk, és nem számít, mennyiért, akkor természetesen inkább újat vennék, amiből csak lehet!

2014. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
66%

Most akkor anyós adja, vagy sógornő?

Mert anyós csak ne ajándékozgassa sógórnő cuccait.

Amúgy, ha jó szívvel adják, jó állapotban vannak, akkor miért ne, igen nagy segítséget jelent ez nektek. Elfogadnám, igen. Én azt hittem, hogy a férjed húgáról van szó, aki mondjuk 20éve volt baba.

2014. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Igen, a hugáról van szó aki két éves.
2014. ápr. 26. 16:31
 9/44 anonim ***** válasza:
31%

Először is: nem értem.


Anyósod adná a sogórnődről lemaradt ruhákat, amiket esetleg 25 éve a padláson őriz??


Avagy a sógornőd adná a saját gyereke után a megmaradt babacuccokat? Ebben az esetben nem értem anyós jelenlétét a kérdésben.....


A 2 nem mindegy, ugyanis ha tényleg 25 éves ruhákat akarna a férjem a gyerekünkre adni spórolásból, valószínűleg beszédes lenne a tekintetem, mikor ránézek....

Viszont ha a sógornőd felanáljotta a saját kinőtt, már nem használt, jó állapotú cuccaikat, akkor miért is ne?! Nekünk is vannak nagyon szép dolgaink, amiket szívesen odaadnék majdan a sógoroméknak, egy pici nem tud elhordani ki tudja mennyi ruhát, tehát lehetnek köztük nagyon szépek is.


Szóval akkor most melyik is a helyzet?

2014. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
98%
Persze hogy elfogadnám. Igaz, nálunk a családban teljesen normális, hogy a babaholmi-garnitúrák (ruhák, babakocsi, kiságy, pelenkázó) évekig keringenek, mindig oda, ahol épp szükség van rá :)
2014. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!