Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagymamák ti szoktatok unatkoz...

Nagymamák ti szoktatok unatkozni az unokátok mellett?

Figyelt kérdés
Anyósom amikor a fiamat vártam 1 hetet itt segíteni. De utána a páromnak azt mondta,hogy ő unatkozott ezalatt az egy hét alatt. Tudom nem vagyunk egyformák de én például a saját anyukámat soha nem hallottam,hogy ezt mondja. Nem látja az unokákat sűrűn mert messze lakunk egymástól. Nagymamák ti szoktatok unatkozni?
2014. máj. 1. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Na bumm neki, unatkozott. Nem volt a megszokott kornyezeteben, szomszedok, baratok kozott. A ferjednek mondta, o minek mondta el neked? Nem tudom miert vagy kiakadva, hogy anyos egy kicsit unatkozott?
2014. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

"amikor a fiamat vártam 1 hetet itt segiteni"


Terhes voltál,amikor ott volt?Akkor persze, hogy unatkozik.

2014. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Unoka mellett unatkozni? Szerintem teljesen lehetetlen. Amikor még pici, akkor a boldog nagyi lesi minden mozdulatát, minden szemrebbenését. Amikor pedig elkezd "közlekedni", akkor már a nagyi virgácsait is próbára teszi, nem beszélve arról, hogy mindig készenlétben kell lenni, nehogy valami baj érje.

De azt sem akarom figyelmen kívül hagyni, hogy az unatkozás egyéniségtől függ. Vannak emberek, akik állandóan unatkoznak, nekem viszont fogalmam sincs róla, hogy az mi fán terem.

2014. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden nőnek az a legérdekfeszítőbb elfoglaltság, ha egy kisgyerekkel fogalalkozik. Akkor se, ha a saját gyerekéről, unokájáról van szó.
2014. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen terhes voltam feküdnöm kellett. Nem kiakadtam csak nekem furcsa. Mert mindig elmondja,hogy szeretne játszani az unokájával stb és itt volt egy hetet és ezek után mondta,hogy unatkozik. Én is mindig feltalálom magam.
2014. máj. 1. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Az úgy nagyon sok, persze, hogy unatkozik, egész nap az unokával, ne viccelj már!

Napi pár óra belefér, az úgy nem untató dolog, de ettől több már terhes.

2014. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Kövezzetek meg, de én is unatkoztam volna. 1 hét az nudli, hogy én valahol otthon érezzem magam. Én idegen helyen nem találom úgy fel magam, mint itthon. Idegen helyen nem merem azokat a dolgokat megcsinálni amit itthon. (Pl leszedni a függönyt és kimosni, kivízkövezni a WC-t/fürdőt, leengedni a hűtőt, kipakolni a szekrényből és kitakarítani, kitalálni valami új kaját, vagy a kerti teendők, palántázás, ültetés)sorolhatnám. Itthon persze én se unatkozom, na jó télen előferdül néha mivel kertbe akkor nem sok minden meló van, de akkor olvasok.

Gondolom én ezért unatkozott, mert megcsinálta azt amit lát, hogy meg kell, főzés, mosás teregetés, a kibújt növények megkapálása, azt más dolga nem volt gondolom, igaz? Te otthon vagy, tudod mi az amit nem csináltál még meg, de eljött az ideje, de egy olyan személy aki nem ott lakik az nem mer csak úgy belekontárkodni más otthonába.

Nekem ez a véleményem, ez a tapasztalatom, magammal is mikor elmentem valakihez, és másoknál is akik hozzánk jöttek.

25/N

2014. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Én sem értem, hogy lehet unatkozni egy gyerek és háztartás mellett. Azt megérteném, ha azt mondta volna, hogy fárasztó volt, mert már gondolom nem olyan fiatal.
2014. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen típusú csemete.

Én a lányommal ált. nem unatkoztam, mert babákkal játszottunk, főzőcskéztünk, kifestőztünk, gyurmáztunk.


De a kis unokaöcsémmel lenni dögunalom. Lego, katonák, repülők, amit én ki nem állhatok. Ide szalad, oda megy, magában beszél, mikor játszik, alig várom, hogy megszabaduljak tőle, mikor meglátogatom a testvéreméket.

2014. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"Én sem értem, hogy lehet unatkozni egy gyerek és háztartás mellett."


Na hogy? Úgy, hogy az unalom NEM (csak) azt jelenti, hogy nincs mit csinálnod, hanem azt (is), hogy belefáradtál abba, amit csinálsz, és legszívesebben máshol, mást csinálnál!


A négy fal között lenni, huszonhatezerszer is felolvasni a gyerek kedvenc meséjét, ezerszer is válaszolni ugyanazokra a kérdésekre, játszani ugyanazokat a játékokat... á, egyáltalán nem unalmas. Ez így van akkor is, ha imádod azt a gyereket.

2014. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!