Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálod az anyósod vagy...

Miért utálod az anyósod vagy miért utál téged az anyósod?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 17:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Én nem utálom őt, ő sem utál, csak egyszerűen nem kedvel. Hogy miért, arról fogalmam sincsen. Akárhogy próbálok felé közeledni, hátat fordít, visszavonul, aztán jönnek a vádaskodások a hátam mögött. Nem ismer, egy szót nem beszél velem, mégsem vagyok neki szimpatikus. Ennyi. Én mindig udvarias vagyok mindenkivel, megadom a tiszteletet, így vele sem leszek udvariatlan (már ha egyáltalán lenne lehetőségem bármire is...), egészen addig, amíg nem szól bele a közös dolgainkba annál jobban, mint eddig tette.

És nálad mi a helyzet, kérdező? :)

2014. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Hu 10-es.Nem csak utálnám hanem meg is tapostam volna úgy tisztességesen,ha nekem ilyent mondott volna azért imádkozik meghaljon.Micsoda népek vannak.
2014. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem utáljuk csak nem kedveljük egymást... Nem ilyen lányt akart a fia mellé, az én szüleim elváltak és a nagymamámnál nevelkedtem ezt szúrta a szemét, majd belenyugodott, mikor terhes lettem a harmadszorra, jött és adott 20 ezer ft-ot, hogy menjek vetessem el, duplán kapta ezt vissza ugyanis ikreim születtek. Most a férjem külföldön dolgozik és hamarosan kiköltözünk, hogy együtt legyen a család, ezért is engem hibáztat...
2014. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
a férfi anyukája gondolom azért utálhatja, vagy kedvelheti kevésbé a barátnőt, mert elveszi a "kisfiát" és így kevesebb időt tölthetnek együtt, még akkor is ha közben a "kisgyerek" már felnőtt. az anyukák másképp gondolkodnak a fiú gyerekekről mint a lányokról, főleg ha több a lány, és mondjuk csak 1 fiú van.
2014. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
8%
Ex anyósom utált, nem tudom miért, próbáltam a léhűtő fiát rendbe tenni,amikor tudtam segitettem, mégis a hajas ex...ért rinyált...
2014. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
8%

Folyt.

A mostani anyosommal nagyon jol kijövünk:)

2014. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Rivalizált velem,bántotta hogy a fia jobban hallgat rám mint rá,mindent irányítani akart,jobban tudott,mindent az ő ízlése,tervei szerint kellett volna csinálnunk,kb a szexről nem oktatott csak ki.*
2014. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
*őszintén a legjobb dolog a válásomban hogy tőle és a napi cseszegetésektől megszabadultam.Tartjuk a kapcsot az unokák miatt de már nem akarok megfelelni neki,úgysem lehet.
2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érdekes, hogy az anyós viccek mindig anyós-vej utálatról szólnak, pedig a való életben az a tapasztalat, hogy anyós-meny nem jönnek ki egymással az esetek 70%-ban. :/:D


Amúgy engem sem kedvel Anyós, de nem érdekel különösebben, mert kölcsönös a "szimpátia". :D Az vígasztal, hogy a saját családja sem szereti, így tuti nem velem van a baj....

2014. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%

Eleinte úgy tűnt,kölcsönös a szimpátia.Aztán esküvő után elkezdett beszólogatni.Volt,hogy felhívott csak azért,mit főzök a kisfiának.Az első nagyobb megbántása,mikor várandós lettem,még nem tudtuk a baba nemét,közölte,hogy nehogy lány legyen,mert az nem számít,nem örülne neki.A szülésnél komplikáció lépett fel,így 1 hónapot voltunk kórházban.Egyszer látogatott meg,akkor is azt kérte magyarázzam el,mi baja a gyereknek,mert nem tudta elmagyarázni a szomszédasszonynak és a testvérének.Majd közölte,hogy a fia nem szült,elégítsem ki rendszeresen.

A második terhességem méhen kívüli volt,ekkor romlott meg igazán a kapcsolatunk.Közölte,hogy ki lehetett volna hordani,majdhogynem megvádolt,hogy elvetettem.A férjem megkérte,hogy néha váltsa fel édesanyámat az első napokban és jöjjön segíteni.Másnap felhívott telefonon,mikor a férjem nem volt itthon,közölte,hogy ő nem ér rá nekem segíteni.Mondtam semmi baj,megoldom.1 hónap múlva újra jelentkezett,hogy hetente 1 órát eljön segíteni.Mondtam,hogy köszönöm,már jól vagyok.Erre felhívta a férjem,hogy én kitiltottam a lakásunkból.A férjem üvöltött velem.Azóta csak a kötelező ünnepeken megyek anyósomékhoz (a férjem kedvéért).

2014. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!