Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elhagynátok a párotokat,...

Ti elhagynátok a párotokat, ha minden rendben lenne a kapcsolatban és szeretnétek, de az apukátok utálná? Meddig bírnátok a gyűlölködését?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, onmagaban ezert meg nem.

Viszont kerdes hogy ki kezdte ezt az utalkozast es mibol fakad?

ha apukanak semmi oka ra, hogy igy viselkedjen, akkor ot allitanam le.


viszont ha a szuleimmel meg se probalna jo viszonyt kialakitani, pl nem tisztelne oket, vagy ellenseges volna veluk, az semmikepp se jo pont, mert nem fogadja el azokat az embereket akik nekem fontosak, ebbol mar lehetne szakitas.

2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
nem, apukámmal korlátoznám a kapcsolatomat. A pároddal tervezed a jövőt, vele akarsz majd családot, nem az apukáddal. Másik kérdés, hogy apukádnak van-e nyomós oka. Mondjuk ha azért utálná a párodat, mert tiszteletlen lenne vele a párod, akkor még megértem. De ha ok nélkül, akkor mindenképp el kell döntened, ki a fontosabb, és kiállni a párod mellett. Szeretheted apukádat, de hogy kivel alakitasz ki párkapcsolatot, az a te dolgod. Ő meg legyen boldog, ha a lányát boldognak látja, és ne akarjon közétek állni.
2014. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, és egész egyszerűen az nem tetszik neki, hogy a fia kitart mellettem. Én mindig kedves voltam vele, ő folyton ugráltat, és mostmár bántó megjegyzéseket is tesz, plusz fúr otthonról. Régóta együtt vagyunk, de mindketten otthon élünk még (22 évesen), így nem tudom, meddig bírható ez, el sem tudom képzelni, hogy az én szüleim engem ilyen helyzetbe hozzanak, még akkor se, ha nem kedvelnék a páromat, tehát nem tudom, meddig lehet bírni, mert egyre rosszabb, és jót akarok neki, nagyon szeretem őt már 4 éve....

Köszönöm a válaszokat, segítséget!

2014. máj. 27. 12:54
 4/25 anonim ***** válasza:
Ne menj oda!
2014. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia .nem biztos ,hogy erre van megoldás ... Vannak ilyen szülők ,sajnos .Élő példa erre édesanyám . 21 évesen eljöttem otthonról ,felköltözte Budapestre .Itt összejöttem a lakótársammal .Anyu első perctől nem szívlelte ... mindössze azért ,mert nem ilyet képzelt el ,véleménye szerint leadtam az igényeimből ,nem rendelkezik megfelelő egzisztenciával stb stb ... mindenben csak a problémát kereste ,azon volt ,hogy mi szétmenjünk . Nem sikerült neki !!! Ismertem a párom ,imádtuk/imádjuk egymást és kitartottunk ! 13 éve lesz ,hogy együtt vagyunk ,gyermekünk is van már .Anyu ? Nos ,ő most sem szívleli de úgymond beletörődött a megváltoztathatatlanba ,pedig mi próbáltuk rendezni a viszonyt ... rajtunk nem múlik semmi .A találkozások közte és a párom között minimalizálva vannak ..anyuhoz is kettesben szoktam menni a lányunkkal . Szóval vannak ilyen emberek .. ! Én már beletörődtem !
2014. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Tudod voltam már Én is a párod helyében,Én lerendeztem az otthoniakkal hogy a magánéletemhez semmi közük és ha tetszik ha nem az a barátnőm akit Én választok és Én szeretem!

Tudtam hogy nem őrültek neki,meg is értem őket ezért mert anno csak vigyázni szerettek volna rám,de az Én életemet ha el akarom rontani az az Én dolgom! Ha a te párod is úgymond férfi lenne akkor ezt megtenné,de mivel még fiatal,így lehet hogy pu nci bizonyos lépéseket megtenni.

Amúgy valószínű hogy valami oka van amiért utálnak,ha azért utálnak mert sokszor csaltad meg a barátod,ezen nem lehet változtatni,de ha csak azért nem szeretnek mert mondjuk valami jellemi bajuk van veled akkor ezeken lehet még egy picit változtatni.Megoldás? Próbálj velük kedvesebb lenni!És esetleg ezt megbeszélhetnéd a barátoddal is! Vagy nem muszáj nála lennetek!Mivel ez egy probléma,nem kéne besöpörni a szőnyeg alá,így érdemes megoldani valahogy...Esetleg ülj le apóssal és kérdezd meg négyszem közt hogy mi i a baja veled.

2014. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Van valami objektív oka arra, hogy apja fúrjon?

Mondjuk jellemzően azt nem szeretik szülők, ha azt érzik hogy gyerekük szintjük alatti párt választ. (Pl. egyetemet végzett jó családból származó srác problémás családból származó szakmunkás csajt)

2014. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem veled van a baj, Kerdezo. Ismerem ezt a tipust, apam is ilyen.


SENKI nem felelne meg neki, nem csak te. Ugyanis egy onzo ember, aki nem kepes elengedni a felnott fiat az eletbe, az o fejeben az a tevkepzet el, hogy ok meg ugy egy csalad hogy apuka es kisfia, es vetelytarsat lat a noben. Nem veszi eszre, hogy az 'idilli' apa-gyerek kapcsolat amit o szeretne, az mar nem lehetseges, megpedig azert mert a fia felnott ember, es onallo elete van.

Csak erzi hogy valamiert nem mukodik es ugy hiszi, hogy a "no miatt", hogy ha o nem lenne, akkor a kicsi fia rogton visszavaltozna az o engedelmes szofogado gyerekeve.


Nem lehet vele mit csinalni, csak kivarni amig az ido megoldja. Egyet semmikepp: meg VELETLENUL se hagyjatok hogy hozzatok koltozzon.

2014. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Vagy esetleg nem vagy barnább az átlagnál? :)
2014. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, köszönöm a segítséget!

Nem, teljes mértékben magyar vagyok! :) A konkrét ok az, hogy a párom ragaszkodik hozzám, és nem ugrál otthon már úgy, ahogy fütyülnek (nem lehet a feje fölött programokat szervezgetni, velem akar lenni) és egyébként nagyon is megvéd otthon, csak hiába véd meg, biztosan bántja ez a kérdés, hisz édesapját is rajongva szereti. Mindig kedves voltam velük, igyekeztem a kedvükben járni, az édesanyjával teljesen jó lett a viszonyom.. nem tudom, mit kezdjek a helyzettel így, hogy nem akarok bántani senkit. A megbeszélés lehetetlen, mert elhatárolódik tőle az illető, párommal mindketten tisztában vagyunk a problémával, csak tudom, hogy neki ez borzasztó rossz, és nem tudom, meddig bírhatja :(

Köszönöm a válaszokat, én is a csendes elviselés felé húzok, ahogy eddig is, csak azért néha próbálok megldást keresni.

2014. máj. 27. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!