Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális? A Vőlegényem szerint rendben van. :O

Figyelt kérdés

A minap a vőlegényem hazaért a munkából, és elkezdte mesélni, hogy beugrott hozzá az anyukája délután. Elkezdte kérdezgetni a párom, hogy tudunk-e félretenni, spórolni. (2 éve élünk együtt, közös kasszán vagyunk) Mondta neki a párom, hogy mikor, hogyan, de minden hónapban sikerül valamennyit. Erre az anyósjelöltem előállt az ötletével, hogy adjon neki a párom havi 20-30 ezer forintot és ő majd félrerakja neki, de nekem ne szóljon róla, nekem nem is kell tudnom erről. ?? Szerencsére a párom megmondta neki, hogy ez nem így működik. A másik dolog pedig, hogy van 2 tetoválásom, mind2 kisebb. Az anyuka mondta a páromnak, hogy reméli nem lesz több tetoválásom, mert milyen ronda, és szerinte hiába öltözöm fel csinosan teljesen elcsúfít. (Hozzátenném, hogy csak a lábamon látszódik, a lábfejemen van egy írás, 1 mondat latinul, és szerintem kifejezetten nőies, jól mutat. ) Azóta a párom azzal "fenyeget", hogy ha lesz még egy tetoválásom, akkor bizony elhagy. Szerintetek ez normális??? Nekem abszolút nem esett jól, ez az egész, hogy egyáltalán eszébe jut, hogy a hátam mögött adja neki a pénzt a párom...olyan mintha én költeném el a pénzt, vagy miattam nem tudnánk annyit spórolni amennyit szeretnénk. Főleg, hogy ez a megjegyzése azután volt, hogy hétvégén elmentünk vásárolni, és én is vettem magamnak pár nyári ruhát. Ezen kívül vannak még dolgok amik rendkívül bosszantanak, pl. mindig azt kérdezgeti, hogy mit főzök, mit főztem, mit ettünk 2-3 napja stb. Kicsit elegem van, és szívesen megmondanám a magamét, de tiszteletet adok, mivel mégiscsak a vőlegényem anyukája, így inkább nyelek. Csak már sok....

Szerintetek is én reagálom túl, vagy a vőlegényemnek van igaza, és teljesen normális, hogy anyós már a pénztárcánkban turkálna, és a hátam mögött szervezkedne??



2014. jún. 10. 08:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ez egyáltalán nem normális, mint ahogy az sem, hogy a vőlegényed - akivel közös életet éltek, és továbbra is így tervezitek - az anyja néhány megjegyzése hatására azonnal ugrik, és megváltozik veled szemben. Erről érdemes lenne komolyan elbeszélgetned vele, hiszen te a vőlegényedhez akarsz hozzámenni, nem vőlegény+édesanyja kombóhoz.


A spórolás miatt meg ne aggódj, anyósnak eszébe sincs azt a pénzt nektek félretenni, nem véletlenül kérte a hátad mögött a picifiától... simán magára költené.

2014. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen igazad van! Arról,meg hogy hány,milyen tetoválásod van,végképp senkinek semmi köze,a Te tested,nehogy már más döntse el,hogy Neked mi a jó,mit szeretnél! A pénz meg ne adjál,persze kisfiának gyüjtögeti. Szerintem mindenképpen beszélgessetek el pároddal,esetleg legyetek külön kasszán,lakás,rezsi közös,a többivel,meg mindenki azt csinál amit akar, és akkor nincs vita.
2014. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Pedig nagyon nem normális. Erre rámehet a kapcsolatotok is. Apám is négyszer házasodott, négyszer is vált és mind a négyet az anyja intézte el. Nem szabadna hagynia ezt a vőlegényednek.
2014. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%

1. A titokban adott és összegyüjtött pénz arra lenne jó, hogy ha elváltok, akkor az megmaradna a völegényednek, nem kell veled osztoznia.


2. A tetoválás más téma, ha a völegényednek nem tetszene több, akkor joga van ezért szólni. Persze neked meg jogod van nem figyelembe venni, csak akkor el kell fogadni, ha emiatt elhagy - elvégre elöre figyelmeztetett.


3. Szerintem nincs "nöies" "jól mutató" tetoválás, számomra mindegyik ellenszenves. (De ez csak magánvéleményem)

2014. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Őszödi Ferenc ***** válasza:
87%
Addig menekülj, amíg tudsz.
2014. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
nálam szentìrás az asszony véleménye, és sosem értem meg az olyan pasikat, akik nem így vannak vele, szerintem õk nem azzal vannak akit szeretnek, csak nem akarnak egyedül lenni...
2014. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azt a pénzt saját magának akarta összegyűjtögetni az anyós. Egyáltalán nem normális, hogy ilyen egyáltalán eszébe jutott, főleg, hogy azt kérte a párodtól, hogy ne mondja el neked.

A tetoválást megértem, hogy nem tetszik neki, sokaknak nem tetszik. Viszont a párodat nem értem. Ha eddig nem volt baja a tetoválásokkal, akkor most miért van?

Abban viszont semmi furát nem látok, hogy kérdezgeti, hogy mit főztél, mit ettetek. Anyukám is szokta :D

2014. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Én akkor hagynék el valakit,ha az pillangót varratna magára :)
2014. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Őszödi Ferenc ***** válasza:
26%

"nálam szentìrás az asszony véleménye"


A tisztelt választópolgár netán már korán reggel megivott egy-két kupicával?

2014. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem, azt azért nem gondolnám, hogy magára költené, mert ők tényleg azok a spórolós típusok. Előbb tudom elképzelni, hogy a fiának gyűjtené. Egyébként először én sem gondoltam gáznak, hogy folyton kérdezgeti mit főztem, egészen addig, amikor az eljegyzési ebédünkkor is ezt a témát dobta fel 15 fős társaságban, hogy mi mit ebédeltünk előtte való nap, valamint amikor a születésnapom volt, meghívtuk a családot (szülők mind2 részről, testvérek) hozzánk egy kis ünneplésre, egész nap sütöttem, takarítottunk a párommal, és mivel kora du jöttek kb. semmire nem volt normálisan időnk. Mikor megérkeztek az anyós 3. kérdése az volt, hogy mit főztem aznap. Mondta a vőlegényem neki, hogy semmit, azt ettünk amit találtunk, szendicset/virslit, erre nevetgélve megjegyzte, hogy hát nem adok a fiának normálisan enni? De azt nem vette észre, hogy 4 féle sütemény van az asztalon, és ragyog a lakás...szóval azóta akármikor megkérdezi, már áll a hátamon a szőr..
2014. jún. 10. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!