Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós gondok! Szét akar...

Anyós gondok! Szét akar választani minket! Mindent megtesz az ügy érdekében! Mit tehetek? Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Mindent mond rám,próbál bemocskolni mások elött.Nem csak mások elött hanem a menyasszonyom elött is.Már szó szerint megfenyegetett.Sajnos a menyasszonyomnak próbálja átmosni a fejét és úgy beállítani hogy én nem hozzávaló vagyok.Hogy ő nem látja hogy van értelme a mi kapcsolatunknak.Semmi gond nincs egyébként köztünk.
2014. szept. 23. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, egy szerelmes nőhöz beszélni, annyi mint falnak beszélni :)
2014. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
ideje kivándorolni :)
2014. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes és én is az vagyok.Szeretjük egymást,jó a kapcsolatunk.Kisebb gondok vannak,mint mindenhol.De nem olyan,ami arra adna okot hogy ilyeneket mondjon rólam.Tény vannak hibáim,mint mindenkinek.De minden tőlem telhetőt megteszek kettőnk érdekében.Próbálom a legjobbat nyújtani neki.Kisebb viták vannak,de jól passzolunk egymáshoz,eddig ez bebizonyosodott sokszor,rossz helyzetekben.
2014. szept. 23. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

14:28-as pacsi! ;)


Egyébként nem értem, hogy miért kell egy kérdést négyszázszor ötvenféleképpen megkérdezni... Kb. ugyanazokat a válaszokat fogod kapni, mint az elmúlt 399 alkalommal...

2014. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivan?Szerintem jó pár embernek van gondja a kedves anyóssal szerintem.Nem hinném hogy ezen az oldalon csak én tettem fel anyóssal kapcsolatos kérdést.Amúgy nem kérdeztem még itt ezzel kapcsolatban.
2014. szept. 23. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:

összeházasodtok és messzire költöztök a szülőktől.

más megoldás egyelőre nincs és ez biztos.

2014. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csabika1971 ***** válasza:
73%

Ha annyira jó a kapcsolat a nődnek veled, akkor miért nem ő állítja le az anyját?

Mert te is fordított esetben ezt tennéd. Akkor ő miért nem? Hisz ez az ő dolga lenne, mert amíg ő kettőtök közt meghúzódik a háttérben az anyja csak még jobban vérszemet kap. Mert hiszi, hogy van mit keresnie ebben az ügyben. Te meg mondhatsz neki bármit csak rontani tudod a helyzetet, javítani nem.

2014. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha van lehetőséged , költözz el jó messzire, esetleg ha tudsz dolgozz külföldön, jó messze tőlük.ha a párod szeret, nem fog tudni szétválasztani.
2014. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, párodnak kéne a sarkára állnia és megbeszélni a dolgot vele, elvégre az ő anyja. Ahogy előttem is mondták, ha nem szól bele, hanem eltűri, hogy a leendő anyósod ilyeneket tegyen/mondjon rólad, akkor ezzel te nem tudsz nagyon mit kezdeni.

Hacsak valami csoda folyamán be nem lopod magad az anyós szívébe :D

2014. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!