Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm apja miért szemét velem?

Barátnőm apja miért szemét velem?

Figyelt kérdés

kifejtem....

Szóval , tudjátok van amikor úgy gonosz veletek vki , hogy nem mondja ki meg semmi... De érzed a hangján ,ég ahogy beszél hogy utál..és nem írok semmi konkrétat mert nem akarom hogy valaki rám ísmerjen de , folyton ez fán hogy Menem tudok eszt aszt, meg ő ennyi meg annyi dolgot tud megcsinalni..én meg nem...és múltkor mindegy mibe de "összemértük az erőnket" mondanom sem kell de simán nyert...és ott volt barátnőm meg a családja...és mindenki röhögött... És nem tudom de azóta...olyan rosszul érzem magam... Lehet férfiatlan de olyan megalázó volt hogy most is az az érzés kerülget mielőtt valaki elkezd sírni...

Legjobb barátom aszt mondja szarjam le ha ien...de most ez nagyon betett nekem...és nem tudom barátnömnek mondjam e...me most ha visza mondja az apjának akkor még szemetebb lesz..

Az apja ez a mindent magamnak csinálok és ha vki nem tud megcsinalni vmit akkor az egy fasz...meg ien nagy munkás ember...szerintem tudjátok mire gondolok..tipikus filmbeli élmény hogy a nagy vidéki csaladhoz megy egy városi srác és akk szopatja az apja me nem tud sok mindent....nos nagyjából felvázoltam kicsit zavaros de a lényeg..hogy kéne nekem eszt megoldani? Mert muszály átmenni hozzájuk különben eltiltják tőlem a barátnőm :(



2014. nov. 1. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát igen, tipikus Apádra ütök :)


Van, amiben meg te vagy jobb nála - gondolom -. Egy biztos, nem a helyesírásban.


Lehet, hogy te meg a számítógépet tudod jobban megjavítani.

2014. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hulyeseget! Azert apucinak kb. 30 ev elonye van.
2014. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes írásért de most nem figyeltem...és most ez miat légyszives ne izéljen senki...
2014. nov. 1. 11:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Második : Hát Ja...csak Nem tudom mi a baja velem
2014. nov. 1. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem veled van a baja. Szerintem tarsasagaban is ugy ismert mint egy okoskodo paraszt.

Nem is tudom, hogy folytatnam e a baratsagot a lanyaval.

2014. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
"Menem tudok eszt aszt," idáig bírtam....ha leírod úgy, hogy el lehessen olvasni esküszöm, hogy elolvasom
2014. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Állj ki egy kicsit jobban magadért. Egyszerűen vállald fel, hogy te ezt nem tudod. Ha látja rajtad az önbizalmat, a tartást, nem fog annyira csesztetni.
2014. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem tudsz írni.
2014. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

1.Azért mert félti a lányát, hogy nehogy egy link alak kerüljön mellé és kihasználja meg átveri, ezt próbálja kideríteni,

2.Egy sötét bu*kó, kisebbségi érzésben szenvedő ember, aki arra veri a töpörödött fa*át hogy saját magára istenként tekint mást meg lenéz, mert az a legfontosabb az életben hogy meg tud szerelni valami gépet vagy autót, vagy tud fát hasogatni.Az ilyen ember értelmezése szerint aki nem munkás, "olajos" kezű ember, az csak egy haszontalan senkiházi.A saját sza*os jellemét próbálja meg így felmagasztalni.

Amit tudok tanácsolni az, hogy magasról tegyél rá mit mond.Ne foglalkozz vele, ne is válaszolj a zsörtölődéseire, csak akkor ha nyíltan kérdez tőled valamit.Vagy állj elé és mondd meg neki hogy "vagy mondja meg mi a baja velem vagy kérem hogy ne cse*tessen már többet mert elegem van", vagy ha neked ez nagy szenvedés akkor mondd meg a lánynak hogy nem bírod az apját amiért ilyen és dobd a büdös pi*ába utána a lányt.Vagy ha annyira kell neked ez a lány, akkor kezdj el dolgozni azon hogy valami értéket teremts, amire büszke vagy és amit mások is elismeréssel fogadnak.Választhatsz.

2014. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak nem helyesírási párbaj volt? Nyilván azért van támadási felülete, mert aki ennyire igénytelenül ír, az másban sem lehet a helyzet magaslatán.
2014. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!