Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sogornom szerint pszihopata...

Sogornom szerint pszihopata vagyok es semmi empatia nincs bennem, mert nem penzelem anyosomat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Parom havonta egy eleg nagy osszeget ad az anyjanak, anyos allitasa szerint megelhetesre. Tegye,nem akartam vitat, jol kerestunk. Parom viszont elveszitette a munkajat anyos pedig valtozatlanul ko eteli a penzt. Ha szamlakra es etelre kene adnek neki de nem. Megkapja a nyugdijat ket nap alatt elkolti, kapott ferjemtol abbol minden fele folosleges dolog. Etelhazhozszallitas, ettermi vacsora, lazac, libamaj, draga bor, furdozes, aztan ket het mulva sirt hogy ehezik, meg, hogy nem tudja befizetni a szamlakat. En erre nem vagyok hajlando a sajat fizetesmbol aldozni. Sogornom erre a torkomnak esett, hogy szemet kocsog vagyok. Ferjem velem ert egyet. O vallalta az anyjanak a kenyelmes eletet nem en.
2014. nov. 17. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sógronő nyugodtan pénzelje a luxust ha mindez igaz .
2014. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
ja látom magam elött hogy az özvegya kisnyugdijas libamájat eszik... te idióta vagy
2014. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ozvegy amugy nem ertelek masodik.
2014. nov. 17. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen megértelek !

Ismerősöm is hasonló cipőben, náluk az anyós számlait, minden költséget is a gyerekei fizetnek, lenne munkája amúgy, szép summát kap költőpénznek is, a több százezres tartozásait is kifizetik a gyerekek, neki is luxus kell, sőt a sajat szülinapra, karácsonyra kívánságlistája van, drága tablet, telefon stb...viszont a különbség az, hogy ott a férj nem akar beszélni róla , tudja hogy nem kóser ez igy, de a lényeg, hogy a mama elit helyen kávezhasson a barátnőkkel.

2014. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Férjed miből ad ha nincs munkája??? Vagy ha van de kevesebbet keres akkor te tartod el h ő az anyjának adja libamájra??? Nagyon elkényeztettétek, most a párodnak kéne megmondani h ennyi a fizuja és mondjuk 20 ezret tud adni mert annyit tud nélkülözni, és akkor nem kell neki plusszba adni hanem ossza be v kérjen a drága sógornőtől!
2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Max. kapna tartós élelmiszert és megmondanám, hogy nálunk mindig jut neki is egy tál étel, ha jön.

Számlákat nem fizetnék helyette, hisz az hónap elején jön a nyugdíj környékén, szóval direkt halogatta őket, hogy majd ti úgyis kifizetitek.

Sógornőnek meg megmondanám, hogy majd akkor szóljon bele a pénzügyeimbe, ha én is beleszólok az övébe.

2014. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miert kepzelnem be utolso?
2014. nov. 17. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

"ja látom magam elött hogy az özvegya kisnyugdijas libamájat eszik... te idióta vagy"


Haha, pedig van ilyen. Első komoly kapcsolatomban a párom anyja folyton az egyszem fiát húzta le, ez az egy szem fia 80 ezer forintot keresett. Egyszer voltam náluk a pasimmal látogatóba, bementem a fürdőszobába olyan drága tusfürdők (nem nivea meg ilyen szarok! Ilyen 2-3 ezer egy flakon témáról van szó!) meg pipere cuccok voltak ott, hogy csak nézem. Még a fülpiszkálója is valami luxus szar volt, utána láttam egyszer egy üzletben az árát, majdnem beszartam. Pedig én sem sajnálom magamra a pénzt.

Aztán a fiát egyszer baleset érte, nem tudott dolgozni, fizetett neki a biztosító, az anyja meg egyből telefonált, hogy jaj kéne neki pénz cipőkre meg ilyenek.

2014. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kisnyugdijas es nem is ozvegy, hanem elvalt. Elveri a nyugdijat es aztan azt is amit a ferjemtol kapott, mert dozsol. Nem ertem a valaszolo proszto stilusat.
2014. nov. 17. 23:50
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem eddig sem kellett volna anyukát rászoktatni erre, de ez a férjed dolga. Az viszont jó, hogy a férjed kiáll melletted és nem várja el, hogy az anyja luxuskiadásait finanszírozd. Sógornő parázik, hogy innentől őt fogja anyuka lehúzni, lehet már pampog is neki...a pszichopata szó jelentésével meg nagyon nincs tisztában.
2014. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!