Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy a párom, akivel 3 éve élünk együtt, minden ünnepet az ország másik felében élő anyjával és apjával tölt?

Figyelt kérdés
Én nem mehetek, mert az anyja szerint egy k. va vagyok, csak mert elváltam és van két gyerekem. Párom a lányával takarózik, aki az esetek többségében max 1 napot van náluk. Párom és én is 40 évesek vagyunk, tehát már nem gyerekek. Az elmúlt években egy ünnepet sem töltöttünk együtt.
2014. dec. 19. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, de miért tűröd te ezt?
2014. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon nem normális.
2014. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát én tuti, hogy egyszer meglepném azzal, hogy mire hazaért a szüleitől, már nem lakom nála...
2014. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

"Én nem mehetek, mert az anyja szerint egy k. va vagyok, csak mert elváltam és van két gyerekem. Párom a lányával takarózik...."

Neki is van lánya,és nem házas,akkor ő miért mehet? :D

Imádom az ilyen "anyósokat",undorító..

De amúgy az sem helyes,hogy külön vagytok.. egyik napra se jön haza? 26.-ra se?! Szilveszter?

2014. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem nem normális,az én szüleim is az ország másik felén laknak,mi kb 1 évben egyszer vagy kétszer megyünk,az sem biztos hogy ünnepre esik.Akkor is a párommal megyek.Elég érdekes.Nem lehet valami nője van ott,vagy esetleg a másik családja?


32/F

2014. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális! Miért nem hagyod el? Az én férjem ilyen helyzetben gondolkodás nélkül elküldené a szüleit a búsba és velem töltené a Karácsonyt.
2014. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem, nem normális.


A párod azért vált el, mert az anyja még mindig rátelepszik. Azt a házasságát is szétbombázta, ahogyan ezt is szét fogja, ha hagyod. Anyuka azért hord el téged mindenféle rossznak, mert aljas önző birtokló dög, nem hajlandó elengedi a "kisfiát", a kedves párod pedig egy takony alak, aki nem képes a neje (vagy párja, nem tudom mi a hivalalos pozíciód) mellett kiállni, sem megvédeni és első szóra rohan az anyjához. A lánya csak ürügy.


Voltaképpen mit is akarsz tőle?


Én a helyedben már régen lapátra tettem volna.

2014. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Költőnő? ***** válasza:
82%
ha már 3 éve együtt is éltek, akkor az azt jelentené, h ti már egy külön egységet alkottok. Azaz csak alkotnátok. Mert így nagyon nem alkottok semmit.
2014. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mehetsz? Nem enged be az anyós, vagy mi történne? A párod mit szól? Eltűri hogy az anyja ilyeneket mond rólad?

A pasas lánya honnan lett? Házasságon kívül, netán az első feleség is k.va volt valamiért és elváltak? A lánya miért nincs nálatok soha?

Ha ez az egyetlen defektusa a párodnak, akkor mérlegelnék, de ha van más hasonló konfliktus is, akkor add ki az útját, mert nem társad. Csak meleg étel meg meleg ágy kell neki.

2014. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Tedd lapátra! Fiatal vagy!

Előtted az élet!

A barátnőmet 4 gyerekkel hagyta ott a férje, azóta boldog párkapcsolatban él, és az élettársa imádja a gyerkeit, sőt, hamarosan lesz közös gyerek is.

Egy 41 éves nő még csitri!

Hajrá!

Egy anyámasszony katonája, aki nem veled tölti az ünnepeket?!

Észnél vagy?!

:-)

2014. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!