Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Ti mit szólnátok, ha a nagy karácsonyi ebédre valaki farmerban jönne?

4 gyerekünk van, évek óta külön élnek. A szenteste a legszebb nap az évben: mind jönnek a házastársaikkal és az unokáinkkal.

A lányom felhívott, hogy ne húzzam fel magam, de a fiam új barátnője nem fog kiöltözni, farmerban-pólóban jön.

Én ennek nem örülök, igenis tisztelje meg ezt a napot.

Ti szóvá tennétek?

2014. dec. 23. 20:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hat ha meztelenül jönne akkor lehet h szova tennem de igy minden rendben.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/84Időpont 2014. dec. 23. 20:40 Privát üzenet

Nézd, ha valaki farmerban és tornacsukában képes egy klasszikus koncertre vagy egy színházi előadásra bepofátlankodni, akkor a karácsonyi ebéd vagy vacsora már igazán nem számít.

Ne csinálj magadnak problémát ott, ahol nincs probléma.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/84Időpont 2014. dec. 23. 20:41 Privát üzenet

Kedves kérdező: nem attól lesz érték a karácsony, hogy elegáns ruhában van valaki. Tudod, mindegy milyen ruhát visel valaki, ha utál ha lenéz, ha megvet.... ha anyira értékesnek tartod a karácsonyod, ne a csomagolást nézd, hanem a belsőt.

Nem tenném szóvá, az biztos, hogy ez aláásná a jövőbeli kapcsolatod vele.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/84Időpont 2014. dec. 23. 20:44 Privát üzenet
Az ilyen miatt (is) utálom a képmutató családi ünnepeket.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/84Időpont 2014. dec. 23. 20:44 Privát üzenet
Hát nem tudom, nekünk a Karácsonykor nem az a fontos, hogy ki hogyan jelenik meg, hanem hogy ott van.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/84Időpont 2014. dec. 23. 20:45 Privát üzenet

Ha otthon lesztek miért lenne baj? Én se fogok kiöltözni karácsonyra, mert nem a ruha a fontos. Sima farmer és póló lesz rajtam. Személy szerint én feszengek, ha valahova ki kell öltözni, nehezen tudom igazán jól érezni magam, ezért ha lehet kerülöm a nagyon dress kódos helyeket. Lehet, hogy a lány is hasonló típus.

22/L

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 16/84Időpont 2014. dec. 23. 20:46 Privát üzenet
Monokhi kéhlek ahássan nem kötehező?

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 17/84Időpont 2014. dec. 23. 20:46 Privát üzenet
Nekem az egész napos rohanás, főzés, sütés, csomagolás után igazán nincs kedvem öltözködni. Olyan vagyok mint a mosott sz...r, mire leülünk enni, úgyhogy én sem öltözködöm. Persze nem a legrosszabb ruhámat veszem fel, de semmi extra.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 18/84Időpont 2014. dec. 23. 20:48 Privát üzenet
Sose értettem ezt a karácsonykor öltözzünk ki dolgot, nálunk sose volt ilyen. Igenis elmegyek farmerba és senki se akad ki :D

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 19/84Időpont 2014. dec. 23. 20:48 Privát üzenet
Ti is a szeretet miatt jöttök össze, mi? Otthon is csak a kirakat a fontos, a csilli-villi meg a műmosoly. Szegény lány helyében nemhogy farmerben, de sehogy nem mennék el egy ilyen puccparádéra felvonulni. Képmutató banda!

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 20/84Időpont 2014. dec. 23. 20:52 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?
Anya megfogta magat es elment. Ram fogta hogy elloptam a penzet. Kirakta a karacsonyi ajandekunkat az asztalra es elment. Most ez mi a szar?
Hogyan oldjuk így meg a karácsonyi láthatást és ajándékozást? Első közös karácsonyunk a párommal és a gyermekei is szeretnének nálunk lenni, de sajnos már most tudom, hogy csalódás lenne nekik.
Ti elmennétek karácsonyi céges bulira, ha nem vihetnétek a férjeteket/feleségeteket?
Csak szerintem gáz ilyet elvárni? (karácsonyi ajándék téma)
Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!